Kubassova lõi Ungaris debüütvärava, Repkin ja Lillemäe alustasid Austrias kaotusega | Jalgpall

1710790210 830757hc9bft24

Estonia’s football scene is buzzing with excitement as Kubassova scores her debut goal in Hungary, while Repkin and Lillemäe start their journey in Austria with a tough loss. Fans are eagerly watching the progress of these talented players as they make their mark on the international stage. The future looks bright for Estonian football, with a new generation of players showcasing their skills and determination. Stay tuned for more thrilling updates as these rising stars continue to shine on the pitch.

Eesti naiste jalgpallikoondise ründaja Vlada Kubassova pidas Ungari naiste kõrgliigas oma teise mängu ja lõi esimese värava, aidates Ferencvarosel võita Astrat 2:0.

Täismängu teinud Kubassova avas 50. minutil skoori. Neli minutit hiljem lõi kohtumise teise värava Jadyn Grace Edwards. Ferencvaros hoiab liigatabelis liidrikohta, vahendab Soccernet.

Sel talvel Innsbrucki Wackeriga liitunud Rahel Repkin ja Mari Liis Lillemäe tegid Austria naiste kõrgliigas debüüdi, mis lõppes Karina Korgi endise koduklubi Vorderlandi vastu 0:2 kaotusega. Nii Repkin kui ka Lillemäe tegid kevadhooaja esimeses liigamängus kaasa kõik 90 minutit.

Kümne vooruga ainult ühe punkti saanud Wacker paikneb tabelis viimasel ehk kümnendal kohal.

Loe pikemalt portaalist Soccernet.ee.

Eesti jalgpallurite esinemine välisklubides on olnud erinev – Kubassova debüüt Ungari klubis oli edukas, kui ta lõi oma esimese värava. Samas Repkin ja Lillemäe alustasid Austrias kaotusega, kuid see ei tähenda, et nende edasine karjäär ei saaks olla edukas. Eesti noored talent on näidanud, et neil on potentsiaali ja tahtmist rahvusvahelisel tasemel mängida. Oluline on jätkata tööd ja arendada end edasi, sest see on ainus viis, kuidas jõuda suurele areenile ja näidata maailmale, milleks nad võimelised on.

Loe rohkem:  Kolmel korral kaotusseisust välja tulnud Flora alustas Balti liigat võiduga | Jalgpall