Kriisa ja West Virginia naasid võidusoonele | Korvpall

Tere tulemast! täna õhtul saame kokku, et tähistada Kriisa ja West Virginia võidusoont korvpallis. Kriisa on tõusnud Eesti korvpalli staariks ja tema mängud on inspireerinud paljusid noori. West Virginia ülikooli meeskonnas mängimine on talle toonud palju kiitust ja austust. Nende hiljutine võidukas etteaste on tõestus nende pühendumusest ja oskustest korvpalli mängimisel. Nad on tõelised eeskujud meie noortele sportlastele ja nende edu on põhjus, miks me täna siin koos oleme. Aitäh, et tulite ja olge valmis imetlema nende meeste kirge ja talenti.

USA üliõpilasliigas NCAA käisid ööl vastu neljapäeval väljakul Eesti korvpallikoondislased Kerr Kriisa ja Anna Gret Asi.

Kriisa koduülikool West Virginia naasis võidusoonele, kui kodusaalis alistati Cincinnati 69:65 (23:27). Kriisa panustas 37 minutiga 10 punkti (kolmesed 2/6, vabavisked 4/6), andis seitse resultatiivset söötu, võttis kolm lauapalli ja tegi kolm vaheltlõiget. Lisaks kogunes tema arvele kaks pallikaotust ja kaks isiklikku viga. West Viriginia parimaks osutus Jesse Edwards 25 silma ja 10 lauapalliga.

“Meil oli hädasti seda võitu vaja. Me pole võõrsil hästi mänginud, aga nüüd olime kodus ja pidime võitma. Me ei teinud suurepärast mängu, kuid võitmiseks oli see piisav,” ütles Kriisa mängujärgsel pressikonverentsil.

West Virginia on Big12 konverentsi arvestuses võitnud kolm ja kaotanud viis kohtumist. Kokku on neil kirjas kaheksa võitu ja 13 kaotust.

Anna Gret Asi ja Oklahoma State’i naiskond pidid vastu võtma neljanda järjestikuse kaotuse, tunnistades sel korral Iowa State’i 78:67 (18:13, 14:15, 20:19, 26:20) paremust. Asi tõi OS-i kasuks 13 punkti (kahesed 2/7, kolmesed 2/7, vabavisked 3/3) ning jagas kaaslastele seitse söötu, noppis neli lauda ja tegi kaks vaheltlõiget. Oklahoma State’i resultatiivseimaks kerkis Quincy Noble 24 punktiga, võitjate poolelt vastas Audi Crooks 29 silmaga.

Loe rohkem:  Kalev/Cramo jõudis oodatult poolfinaali, Rapla komistas Viimsis | Korvpall

Oklahoma State on Big12 konverentsis nelja võidu ja kuue kaotusega üheksandal kohal.

Kokkuvõttes võib öelda, et Kriisa ja West Virginia naasmine võidusooole on olnud suurepärane uudis nii nende fännidele kui ka meeskonnale endale. Nende panus korvpalli mängule on olnud märkimisväärne ning nende võimed on kindlasti aidanud meeskonnal saavutada edu. Loodame, et nende võidukad esitused jätkuvad ka tulevikus ning et nad suudavad oma oskusi veelgi täiustada. Lisaks on nende taasliitumine võistkonnaga kahtlemata tugevuse märk ning annab meeskonnale väärtusliku tugevuse nii väljakul kui ka väljaspool seda. Loodame näha veel palju võidukaid esitusi Kriisa ja West Virginia poolt tulevikus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga