Kriisa ja West Virginia hooaeg lõppes valusa kaotusega | Korvpall

2304909he27ct24

Kriisa and West Virginia’s season came to a heartbreaking end with a painful loss in the world of basketball. The defeat was a bitter pill to swallow for both the players and their fans, as they had fought hard throughout the season. Despite the disappointment, the team’s journey was filled with moments of passion, determination, and skill. The loss may sting now, but it will serve as fuel for future success. Let us look back at their remarkable season and celebrate their resilience in the face of adversity.

Kerr Kriisa koduülikool West Virginia juhtis Big 12 konverentsiturniiri avaringis Cincinnati vastu 16 punktiga, aga pidi ikkagi tunnistama vastaste 90:85 paremust.

Kobe Johnsoni korv viis West Virginia 12 minutit enne mängu lõppu 64:48 juhtima, aga järgmise nelja minuti jooksul vilistati Kriisa koduülikooli kahjuks kolm tehnilist viga, mis viisid Cincinnati 12 punktini. WV juhtis veel 1.34 enne lõpusireeni, siis tabas Dan Skillings Jr., Kriisa tegi leeduka Simas Lukošiuse vastu vea ning Cincinnati sai lõpuks viiepunktilise võidu.

Lukošius viskas võitjate kasuks 31 ja Day Day Thomas lisas 29 punkti, West Virginia resultatiivseim oli 17 punkti visanud Jesse Edwards. Eduseisu saavutamises suurt rolli mänginud Kriisa arvele jäi 13 punkti (visked väljakult 4/10), seitse resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget ja üks lauapall.

Kaotusega lõppes ühtlasi West Virginia hooaeg. Neli hooaega NCAA-s veetnud Kriisa jaoks tähendaks see ka ülikoolikarjääri lõppu, aga eestlasel on sarnaselt teistele mängijatele, kelle karjääri on mõjutanud koroonapandeemia, võimalik kasutada ühte lisa-aastat.

West Virginia võitis Big 12 konverentsis sel hooajal neli ja kaotas 14 mängu, kogu hooaja võitude-kaotuste saldoks jäi 9-23. Niigi ülitugeva konverentsiga liituvad järgmisel hooajal Kriisa endine koduülikool Arizona, Arizona State ja Utah, Oklahoma ja Texas liiguvad Southeastern’isse.

Loe rohkem:  Leedu korvpalliklubi kuulutas hooaja keskel välja pankroti | Korvpall

West Virginia üheksa esimest mängu võistluskeelu tõttu vahele jätma pidanud Kriisa kogus lõppenud hooajal keskmiselt 33,4 minutiga 11 punkti, 4,7 resultatiisvet söötu, 2,5 lauapalli ja 0,8 vaheltlõiget.

Kuigi Kriisa ja West Virginia hooaeg lõppes valusa kaotusega, võib öelda, et nad tegid siiski suurepäraseid saavutusi ja näitasid oma võimekust korvpallis. Nad võitlevad südikalt ja näitasid meeskonnatööd ning pühendumist spordile. Kuigi kaotus võib olla valus, on oluline meeles pidada kõiki positiivseid hetki ja õppetunde, mis on tulnud sellest hooajast. Oluline on jääda positiivseks ja keskenduda järgmistele võimalustele, et veelgi paremini esineda tulevikus.