Kregor Zirk pälvis MM-il 22. koha | Ujumine

2192533hd1f6t24

Tere tulemast! Eesti ujumiskangelane Kregor Zirk tõi Eestile uhkuse ja rõõmu, saavutades maailmameistrivõistlustel 22. koha. Tema vapustav etteaste ja pühendumus oma alale inspireerib meid kõiki uskuma enda võimekusse ja püüdma kõrgemaid eesmärke. Zirk näitab, et Eesti ujumiskultuur on tugev ja konkurentsivõimeline ning toob meile uhkust ja rõõmu selle saavutuse üle. Laske meil kõik koos tunnustada ja toetada Kregor Zirki tema saavutustes ning jälgida tema edaspidist teekonda ujumismaailmas.

Pühapäeval Dohas alanud veealade maailmameistrivõistlustel ei pääsenud Kregor Zirk 400 m vabaujumises finaali.

Zirk sai oma eelujumises ajaga 3.49,34 (+4,97) neljanda koha ning lõpetas 56 mehe konkurentsis 22. kohal. Finaali oleks viinud aeg 3.46,20.

Eelvõistluse kiireim oli austraallane Elijah Winnington ajaga 3.44,37, talle järgnesid sakslane Lukas Martens (+0,40) ja Lõuna-Korea esindaja Kim Woo-min (+0,77).

Esmaspäeval on Zirk võistlustules 200 m vabaujumises.

Kregor Zirk saavutas tubli 22. koha maailmameistrivõistlustel ujumises, esindades sellega Eestit väga väärikalt. Tema saavutus näitab, et Eesti ujumine on tõusuteel ning meil on tulevikus veel palju lootustandvaid sportlasi. Zirk’i pühendumine ja pingutus on eeskujuks teistele noortele ujujatele ning tema tulemus näitab, et Eestist võib leida maailmatasemel talenti. Meil on põhjust olla uhked ning toetada meie sportlasi nende püüdlustes järgmistel tiitlivõistlustel veelgi paremini esineda.

Loe rohkem:  Mark Iltšišin viis Eesti rekordi uude minutisse | Ujumine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga