Kotsari ja Raieste klubi sai Hispaanias kolmanda kaotuse järjest | Korvpall

2293761h98e7t24

Tere tulemast Eesti korvpalli uudistesse! Kotsari ja Raieste klubi on saanud Hispaanias kolmanda järjestikuse kaotuse, mis on kahtlemata pettumust valmistav uudis nii fännidele kui ka mängijatele endile. See tähendab, et meeskonnal tuleb nüüd veelgi tõsisemalt pingutada, et tagasi tulla ja võidurajale saada. Olles spordile pühendunud rahvas, ei ole kahtlustki, et Eesti korvpalli fännid jäävad klubi kõrvale keerulistel aegadel ning loodavad näha nende triumfi tulevikus. Jääme põneva ja põnevust pakkuvat korvpalli hooaega jälgima!

Hispaania korvpalli kõrgliiga 23. voorus jäi Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste klubi Baskonia võõrsil alla Gran Canariale 80:98 (22:26, 17:22, 18:20, 23:30) ja sai turniiritabelisse kolmanda kaotuse järjest.

Kotsar mängis 13 minutit, viskas kuus punkti (kahesed 3/6, vabavisked 0/4), võttis ühe lauapalli, tegi ühe pallikaotuse ja ühe vea. Raieste väljakule ei saanud.

Baskonia parim oli 24 punktiga Codi Miller-McIntyre, võitjate kasuks korjasid 15 punkti Nicolas Brussino ja Sylven Landesberg.

Baskonia jätkab hooaega 12 võidu ja 11 kaotusega üheksandal kohal ehk jääb hetkeseisuga esimesena sõelmängudelt kõrvale. Gran Canaria on 15 võidu ja kaheksa kaotusega neljas. Juhib Madridi Real (20-3).

Kahjuks peab Kotsari ja Raieste klubi tunnistama kolmandat kaotust järjest Hispaania mängudes. Kuigi tulemused pole olnud soovitud, tuleb meeskonnal jätkata pingutamist ja töötamist oma nõrkuste kallal. Oluline on jääda positiivseks ja tugevana ning õppida igast kaotusest. Eesmärk on jätkata treenimist ning pöörata tähelepanu meeskonna taktikale ja koostööle, et tulevikus paremaid tulemusi saavutada. Võitlus ei lõpe kaotustega, vaid sellega, kuidas me neile reageerime ja edasi liigume.

Loe rohkem:  Evans vedas Žalgirise Euroliigas taas võidule | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga