Kosmikud andsid välja uue albumi | Muusika

2249355hbb39t24

Tere tulemast, muusikasõbrad! Eestimaa bänd Kosmikud on viimaks välja andnud oma kauaoodatud uue albumi ja see on tekitanud suurt elevust muusikasõprade seas üle kogu riigi. Bändi mängulisus ja sõnade sügavus lubavad meile oodata midagi erilist ja unikaalset. Nende uus album on täis energia, emotsioone ja mõtteid, mis viivad meid unustamatule muusikalisele teekonnale. See album on kindlasti midagi, mida Eesti muusikamaastikul kaua oodatud on. Tulge ja avastage Kosmikud uues muusikalises maailmas!

Eesti rokkbändil Kosmikud ilmus kaheksas stuudioalbum, mis kannab nime “Surm Lõuna-Saksamaal”.

Möödunud suvel Tallinna Linnahallis salvestatud album sisaldab kümmet lugu ning näeb ilmavalgust CD ja vinüülina. “See on klassikaline Kosmikute album, mida need, kellele meie muusika on meeldinud, kartma ei pea,” ütles bänd ise oma uue 10-loolise plaadi kohta.

Kosmikud annavad plaadi ilmumise puhul ka kolm kontserti, kus lisaks valikule uue plaadi lugudest kõlab esitlustel ka varasemat repertuaari.

Kosmikud on välja andnud uue albumi, mis annab fännidele midagi oodata. Nende uus muusika pakub värsket ja energilist kõla, mis on kindlasti väärt kuulamist. Bänd on tuntud oma ainulaadse stiili poolest ning uus album ei ole erand. See kinnitab nende loomingulisust ja kirge muusika loomise vastu. Loodame, et bänd jätkab sama suurepärase muusika loomist ja toob meile veel palju rõõmu tulevikus. Kokkuvõttes on uus Kosmikud album kindlasti midagi, mida oodata ja nautida.

Loe rohkem:  Rita Ray kultuurisoovitused: George Gershwinist "Savvusanna sõsarateni" | Muusika

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga