Kontaveit: kindlasti väga tore ja südantsoojendav tunnustus | Tennis

2249052hd16at24

Tennis star Anett Kontaveit has been making waves in the world of sports, and her recent recognition is certainly well-deserved. The Estonian tennis player has been honored with a prestigious award, showcasing her talent, dedication, and hard work in the sport. Kontaveit’s accomplishments have not only made her a role model for aspiring athletes in Estonia, but also a source of national pride. Her success on the tennis court has been a source of inspiration and joy for many, and her latest recognition is a heartwarming testament to her skill and passion for the game.

President Alar Karis tunnustab tänavu vabariigi aastapäeval riikliku teenetemärgiga enam kui 150 inimese seas ka tennisist Anett Kontaveiti, kes kuulis toredast uudisest oma emalt. Kaasas olid ka “Ringvaate” kaamerad.

Eelmisel aastal tippspordiga lõpparve teinud tennisisti ema Ülle Milk üllatas tütart, kui too trennis oli. “Ikka on alati hea meel selliseid positiivseid üllatusi saada, eks ta on natuke ära ka teeninud selle!” arvas ema.

Kontaveit oli uudisest veidi šokeeritud. “Loomulikult uskumatult uhke ja soe tunne,” sõnas ta. “See ei olnud selline asi, mille peale ma kunagi mõelnud olen. Olen alles 28-aastane ja ei olnud selline asi, mida ootasin. Ootamatu, aga kindlasti väga tore ja südantsoojendav tunnustus.”

Kontaveit ütles, et on saanud pärast profikarjääri täiskoormusega õpingutega tegeleda. “Seda ei ole enam väga pikalt jäänud. Midagi väga põnevat mul ei toimu,” sõnas ta.

Endine tipptennisist andis seejärel info edasi oma elukaaslasele Brent Lepistule ning treenerile Tarmo Tiitsule, kes tunnustuse puhul aga armu ei andnud. “Preemia on olemas, raskusega väljaasted ja korralik trenn,” ütles treener.

Loe rohkem:  Sabalenka ja Gauff pääsesid veerandfinaali | Tennis

Kontaveit on kindlasti üks Eesti tennise kuldseid tüdrukuid. Tema saavutused ja pühendumus spordile on südantsoojendav ning annavad meile kõigile põhjust uhkust tunda. Kontaveiti tunnustamine maailma edetabelis on suurepärane saavutus mitte ainult tema enda, vaid kogu Eesti jaoks. See annab meile kinnitust sellest, et ka meie väike riik on suuteline suurteks tegudeks spordimaailmas. Loodame, et Kontaveiti edu innustab ka teisi noori sportlasi oma unistuste poole püüdlema ning tekitab veelgi suuremat huvi tennise vastu meie riigis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga