Kolmapäeval kell 11 “Otse uudistemajast”: Hanah Lahe | Eesti

2084621hbc28t24

Tere tulemast “Otse uudistemajast” – Eesti uusimtele uudistele ja sündmustele pühendatud otseülekande saatesse! Sel kolmapäeval kell 11 võtame fookusesse nimeka kinnisvaraärimehe Hanah Lahe ning tema imposantse karjääri ja saavutused Eesti kinnisvaraturul. Liitu meiega, et saada eksklusiivset sisendust ja põnevaid detaile sellest, kuidas Lahe on suutnud kujundada kinnisvaraäri Eestis ning tema edulugudest ja väljakutsetest. Ära jäta vahele seda põnevat intervjuud ja saa osa Eesti kinnisvaramaastiku intringidest ja arengutest!

Rahvusringhäälingu intervjuusaate “Otse uudistemajast” külaline on sel kolmapäeval kliimaaktivist ja riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Hanah Lahe.

Räägime Lahega tema tööst riigikogu keskkonnakomisjonis, seni riigikogu töökultuurist ning väljavaadetest viia riigikogus ellu oma eesmärke ning valijatele lubatut.

Lahe sai riigikogu valimistel 1050 häält, ent riigikokku pääses Kristen Michali asendusliikmena.

Saatejuht on Aleksander Krjukov.

“Otse uudistemajast” algab ERR-i portaalis kell 11.00, saadet saab hiljem järelvaadata.

Kell 14 ja hilisõhtul kell 23.55 on saade eetris ka ETV2-s.

Kolmapäeval kell 11 toimunud “Otse uudistemajast” saade, kus oli külaliseks Hanna Lahe, pakkus põnevaid ja informatiivseid vestlusi. Eestis on oluline, et meil oleksid sellised platvormid, kus jagada uudiseid ja arvamusi. Hanna Lahe osalus saates pani vaatajad mõtlema ning kaasas neid olulistesse teemadesse. Sellised saated aitavad kaasa demokraatiale ja informeeritud ühiskonnale. Tänu sellistele saadetele on meil võimalus olla kursis oluliste sündmustega nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Loe rohkem:  Kõigi riigiteenistujate 35-päevast puhkust seadusesse siiski ei kirjutata | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga