Kolmapäeval kell 11 “Otse uudistemajast”: EISA uus juht Kati Kusmin | Eesti

1053735h37c5t24

Tere tulemast! Kolmapäeval kell 11 “Otse uudistemajast” saate otseülekandes kuulda põnevat intervjuud EISA uue juhi, Kati Kusminiga. Kusmin on oma valdkonnas tuntud ja tunnustatud ning tema tulek EISA juhiks toob kindlasti kaasa olulisi muutusi organisatsioonis. See intervjuu pakub haruldast võimalust saada otse ja ausat ülevaadet sellest, millised on tema plaanid ja eesmärgid EISA juhtimisel. Ärge jätke seda olulist võimalust kõrvale ja liituge meiega kolmapäeval, et saada esimesena teada Kusmini visioonist ja tulevikuplaanidest!

Sel kolmapäeval on saate “Otse uudistemajast” külaline Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse (EISA) uus juht Kati Kusmin, kes annab pärast detsembri alguses ametisse astumist üldse esimese intervjuu.

EAS-i ja Kredexi ühendasutuse nõukogu kinnitas pikaajalise tippjuhi kogemusega Kati Kusmini uueks tegevjuhiks septembris.

Saatejuht Anvar Samost uurib EISA juhilt, kuidas on ta enda jaoks selgeks teinud suure ja paljude asjadega tegeleva asutuse eesmärgi ja funktsioonid. Kuidas peaks käima ettevõtluse toetamine, turismi arendamine, Kredexi tegevus, ekspordi taganttõukamine ja innovatsioon?

“Otse uudistemajast” on otse portaalis ERR.ee eetris kell 11. Kordusena saab seda näha rahvusringhäälingu veebist ning ETV 2 eetris kell 14 ja 23.30.

Kolmapäeval kell 11 “Otse uudistemajast” saate esitleti EISA uue juhi Kati Kusmini. See oluline sündmus tõstab esile Eesti rahvusvahelise kaubamärgi tugevust ja mõju rahvusvahelisel areenil. Kusminil on suur vastutus ja võimalus kujundada EISA tulevikku ning tuua organisatsioonile uusi võimalusi ja väljakutseid. Tema ametisse asumine pakub lootust ja põnevust nii organisatsioonile endale kui ka kogu Eesti kogukonnale. EISA uue juhi sissejuhatus lubab põnevaid muutusi ja arenguid nii organisatsioonis kui ka Eesti rahvusvahelistes suhetes.

Loe rohkem:  Voltri: teateid, et õpetajad tahavad pikemalt streikida, tuleb aina juurde | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga