Kogenud Eesti koondislane liitus esiliiga klubiga | Jalgpall

1620133h22bct24

Estonia is abuzz with excitement as a seasoned Estonian national team player joins a first league club. The news has sparked enthusiasm among football fans across the country, eager to see the impact this experienced player will have on the team. With a wealth of talent and knowledge gained from playing on the international stage, all eyes are on this player as they embark on a new chapter in their career. Their arrival is sure to bring a new level of skill and expertise to the team, making them a force to be reckoned with in the upcoming season.

Eesti jalgpalli esiliiga klubi Tartu JK Welco teatas, et meeskonnaga liitus 99-kordne Eesti internatsionaal Taijo Teniste.

“Kahjuks ei leidnud me Tammekaga ühist keelt ning mu vigastatud põlve praeguse olukorra ja edasise karjääri mõttes oli vaja leida uus koduklubi. Esmamulje Welco esindajatega kohtumisest oli hea, soe ja vastutulelik. Lisaks lähevad Welco visioon, maailmavaated ja suhtumine väga palju kokku minu põhiväärtustega, nii et siiatulek oli üsna lihtne otsus,” ütles 36-aastane äärekaitsja Welco ühismeedia postituses.

Eelmisel hooajal Tartu Tammeka särki ja kaptenipaela kandnud Teniste taastub praegu põlvevigastusest, ent loodab väljakule naasta suvel. “Taastusperiood on läinud väga hästi. Kui hakkavad peale pallitrennid, siis muidugi kunagi ette ei tea, milliseid tagasilööke võib tulla, aga kui kõik läheb ootuspäraselt, on suvel oodata comeback’i palliplatsile,” märkis ta.

Welco tegevjuht Edgar Leht oli ülikogenud tartlase lisandumise üle rõõmus ja andis mõista, et Welco on igatpidi valmis Teniste tervenemisele ja karjäärile kaasa aitama. “Meie esimeseks eesmärgiks saab olema Taijo vigastusjärgselt taas tagasi mänguvormi ja palliplatsile aidata. Kui näeme teda millalgi Welco särgis Holm jalgpallipargis väljakul, on see suurepärane.

Loe rohkem:  MM-i poolfinalist langes Aafrika meistrivõistlustel halva üllatuse osaliseks | Jalgpall

Tean, et mängijana ei ole ta päris kindlasti oma lõppsõna veel öelnud ning kui tal õnnestub millalgi mängida ka oma 100. mäng koondises, siis oleks see kirsiks tordil,” rääkis Leht.

Welco alustab uut liigahooaega 2. märtsil, kui esiliiga avamängus minnakse võõrsil vastamisi FC Elvaga.

Kogenud Eesti koondislane, kes on olnud oluline osa rahvuskoondise edu tagamisel, on otsustanud liituda esiliiga klubiga. See otsus annab suurepärase võimaluse kohalikele noortele mängijatele õppida ja kasvada koos kogenud professionaaliga. Lisaks tugevdab see ka esiliiga meeskonna positsiooni ja annab neile rohkem võimalusi edu saavutamiseks. See on suurepärane näide sellest, kuidas kogenud mängijad saavad oma kogemuste ja teadmistega aidata kaasa kohaliku jalgpalli arengule ja tulevikule.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga