Debüütvärava löönud Vetkal: Soomes oleks vaja võidurõõmu ka tunda | Jalgpalli Eesti koondis

2318139hed86t24

Eesti jalgpallikoondise uus täht, Anton Vetkal, tegi oma debüütmängus värava ning tõi Eestile olulise võidu. Noor ja andekas mängija on selgelt tõestanud oma potentsiaali ning ta soovib ka Soomes jätkata võidurõõmu tundmist. Eesti jalgpalli fännid on elevil uue talenti üle ning ootavad põnevusega, milliseid saavutusi ta tulevikus veel suudab teha. Vetkali särav debüüt näitab, et Eesti koondises on tõeliselt palju potentsiaali ning võimalusi suurteks saavutusteks.

Eesti jalgpallikoondis kaotas neljapäeval Varssavis Euroopa meistrivõistluste sõelmängus Poolale 1:5 ja minetas võimaluse pääseda finaalturniirile. Eesti auvärava lõi Martin Vetkal.

Täpselt kuu aja eest 20. sünnipäeva tähistanud Vetkal lõi Eesti ainsaks jäänud värava sisuliselt ka Eesti ainsaks jäänud rünnakust, kui toimetas 78. minutil Markus Soometsa vasakul äärel tehtud eeltöö madala löögiga läbi Poola puuriluku Wojciech Szczesny käte võrku. See oli AS Roma noortevõistkonnas mängivale Vetkalile neljandas koondisematšis esimeseks tabamuseks.

“See tekib lihtsalt intuitiivselt, olen nii kaua jalgpalli mänginud, et hetkel, kui Soomets palli sai, teadsin, kuhu ta saab palli panna. See kukkus mulle täpselt jala peale,” kirjeldas Vetkal väravaolukorda. “See on mul A-koondises esimene, nüüd on väravaarve avatud ja tuleb ainult juurde.”

Paraku ülejäänud mäng Eestile rõõmu ei pakkunud ja Karl Jakob Hein pidi enda selja tagant korjama viis palli. Eesti on kaotanud viimased seitse ametlikku mängu väravate vahega 1:24, teisipäeval kohtutakse sõprusmängus Soomega, kes kaotas oma play-off’i kohtumises Walesile 1:4. “Nüüd on meil järgmine mäng Soomega, see võibki meie lootusekiir olla. Kui Soome läheme, oleks vaja seda võidurõõmu ka tunda,” tõdes Vetkal.

Vetkal’s debut goal for the Estonian national team is a moment to be celebrated, as it marks the beginning of what could be a promising career for the young player. His expression of the need to feel the joy of victory in Finland highlights the importance of success in sports. As Estonian football continues to strive for success on the international stage, Vetkal’s passion and dedication will undoubtedly inspire his teammates and fans alike. With hard work and determination, the Estonian national team can continue to make strides towards achieving their goals and bringing joy to their supporters.

Loe rohkem:  Karol Mets lahkus koondise juurest | Jalgpalli Eesti koondis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga