Kivil tuli juunioride MM-il 21. kohale | Suusatamine

1707555311 1757726h4cc2t24

Tere tulemast Eestisse! Suusatamise fännid on elevil, kuna meie noor suusataja Kivil on saavutanud suurepärase tulemuse juunioride maailmameistrivõistlustel, tulles 21. kohale. See on suur saavutus meie väikesele riigile ning tõestab Kivili suurepärast talenti ja pühendumust suusatamisele. Kivil on tõusmas tõeliseks suusataja tähiseks ning tema saavutus on suureks inspiratsiooniks noortele suusasõpradele üle kogu riigi. Tulge ja jagage rõõmu koos meiega selle fantastilise saavutuse üle!

Suusatamise juunioride ja U-23 maailmameistrivõistlustel Planicas teenis Ralf Kivil meesjuunioride 10 km eraldistardist klassikatehnikasõidus 21. koha.

Kindla võidu teenis vaid 17-aastane rootslane Alvar Myhlback (23.05,9), kes edestas hõbemedali võitnud šveitslast Isai Näffi tervelt 52,4 sekundiga. Kolmandaks tuli norralane Mons Melbye (+56,8).

21. koha teeninud Kivil kaotas võitjale kahe minuti ja 22,5 sekundiga. Teine stardis olndu eestlane Lars Piirmann sai 45. koha (+3.19,6).

Vabatehnikasprindis oli Kivil 28. ja 20 km ühisstardiga vabatehnikasõidus 32. Piirmann sai sprindis 59. ja ühisstardist sõidus 40. koha.

Kokkuvõttes võime öelda, et Kivli esinemine juunioride MM-il oli tugev ja lootustandev. Kuigi ta saavutas 21. koha, näitas ta oma võimekust ja võitlejatüüpi. See on suurepärane saavutus noore suusataja jaoks ning annab talle kindlasti motivatsiooni ja enesekindlust tulevasteks võistlusteks. Kivli tulemus tõestab, et Eestil on järjest rohkem talentikaid noori suusatajaid ning meil on põhjust olla nende üle uhked. Loodame, et Kivil on säilinud tahe ja jõud jätkata treenimist ning saavutada veelgi paremaid tulemusi tulevikus.

Loe rohkem:  Kivil ja Rajas pääsesid veerandfinaali, Saarepuule sai saatuslikuks ajatrahv | Suusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga