VIDEO | Noorte murdmaakarikal selgitati välja Eesti parimad noorsuusatajad | Suusatamine

2312796hf9b0t24

Tere tulemast Eesti traditsioonilisele noorte murdmaasuusatamise võistlusele! Viimase kuu jooksul on noored suusatajad näidanud oma oskusi ja võitlusvaimu, et pälvida tiitli “Eesti parimad noorsuusatajad”. Vahetu elamus videoklipist toob esile põnevaimad hetked võistluspäeval ning tutvustab publikule võidukaid sportlasi. Ole osa sellest põnevalt ajaloolisest sündmusest ja tunnusta noorte suurepärast saavutust meie armastatud spordialal – suusatamisel!

Noorte murdmaakarika viiel etapil selgitati välja Eesti parimad noored suusaässad.

Sarja avaetapp toimus juba oktoobris Käärikul, kus toimusid staadionijooksud. Enne jõule leidis Jõulumäel aset sprindinädalavahetus. Kolmandal etapil Alutagusel sõideti jälitussõidud, meeldejääv oli kukkumiste rohke suusakross Vooremäel.

Noorte murdmaakarikas kulmineerus 10. märtsil Haanjas. Viiest etapist koosnev võistlussari sai väärilise punkti, kui sõideti klassikalises tehnikas ja ühisstardist.

Vaata videost, kes on Eesti suusatamise tulevikulootused!

Kokkuvõttes võib öelda, et noorte murdmaasuusatamine Eestis on tugevnenud ja areneb kiiresti. Hooaja lõpus peetud võistlusel selgitati välja mitme talendi potentsiaal ning tuleviku lootused on kõrged. Noored suusatajad on tõestanud oma pühendumust ja kirge spordi vastu ning nende saavutused väärivad tunnustust ja toetust. Eesti suusatamisel on helge tulevik, kus noored suusatajad saavad jätkuvalt areneda ja esindada oma riiki rahvusvahelistel võistlustel. Täname kõiki osalejaid ja kutselisi toetajaid, kes on aidanud kaasa noorte suusatalentide arengule.

Loe rohkem:  Kläbo tõi pingelise lõpuga teatesõidus Norra nelikule võidu | Suusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga