Kinodesse jõuab Eeva Mägi mängufilm “Mo Mamma” | Film

2259267hc61ct24

Tere tulemast Eesti kinodesse! Eeva Mägi uus mängufilm “Mo Mamma” on lõpuks jõudnud kinodesse üle kogu riigi. See südantsoojendav lugu räägib ema ja tütre keerulisest suhtest ning nende võitlusest leida üksteise mõistmist. Film toob esile Eesti kultuuri ja traditsioonide ilu ning näitab tugevat emotsionaalset sidet pere vahel. “Mo Mamma” pakub publikule naeru, pisaraid ja palju emotsioone ning on kindlasti film, mida te ei taha ilma jätta. Tulge ja kogege seda filmi kinodes!

Alates 1. märtsist jõuab Eesti kinolevisse režissöör Eeva Mägi täispikk mängufilm “Mo Mamma”, mis esilinastus mullu Pimedate Ööde filmifestivali debüütfilmide võistlusprogrammis.

Ema Karin (Eva Koldits) ja tütar Mari (Helena Lotman) seisavad silmitsi Mamma kaotusega. Karinile on Mamma ema, aga Marile vanaema. Mõlemad elavad Mamma lahkumisvalu väga erinevalt teineteise peal välja, ent tingimusteta armastuses on kõik lubatud. 

Mängufilm “Mo Mamma” on lugu Eeva Mägi enda läbikogetust. “Lugu sellest, kuidas elasin läbi oma vanaema kaotuse. See film aitab mõista peresuhteid. See on lugu sellest, kui lihtne on emotsioone välja elada ja pärast mitte andestada. Kuid kindlasti ka õpetus sellest, kuidas  võib tüli genereerida, aga alati tasub siis ka andestada,” sõnas Mägi.

“Mo Mamma” sai möödunud nädalal kolm Kultuurkapitali aastapreemiat: parima debüütmängufilm aastapreemia, ning nii Helena Lotmani kui Eva Kolditsat autasustati parima näitlejanna preemiaga rolli eest filmis “Mo Mamma”.  Samuti sai film žürii eripreemia Pimedate Ööde Filmifestivalil parimate debüütfilmide hulgas. 

“Mo Mamma” režissöör ja stsenarist on Eeva Mägi, osades on Helena Lotman ja Eva Koldits. Produtsendid on Marju Lepp, Manfred Vainokivi, Eeva Mägi  ja Sten-Johan Lill. Operaator Sten-Johan Lill. Filmi tootjad on Filmivabrik, Kinosaurus Film ja Kultuurikuur.

Loe rohkem:  Ivo Felt: isegi kui kõik komponendid on olemas, võib film ebaõnnestuda | Film

Eeva Mägi mängufilm “Mo Mamma” on jõudnud lõpuks ka Eesti kinodesse ja see pakub vaatajatele emotsionaalset ja kaasahaaravat kogemust. Film räägib loo emadusest, armastusest ja perekonnast ning puudutab sügavalt iga vaataja südant. Eeva Mägi suurepärane lavastajatöö ja näitlejate tugevad esitused on teinud sellest filmist tõelise menuka ja kaasahaarava teose. “Mo Mamma” on kindlasti väärt vaatamist ja pakub midagi kõigile, kes hindavad head filmikunsti ja haaravat lugu.

See sissekanne postitati aastal Film. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga