Kell 21.40 “Esimeses stuudios” suur julgeolekudebatt | Eesti

2065487h3171t24

Tere tulemast! Täna õhtul kell 21.40 saame osa suurest julgeolekudebatist saates “Esimeses stuudios”. Selles põnevas arutelus võtavad tuntud eksperdid ja poliitikud luubi alla Eesti julgeolekuküsimused ning pakuvad välja lahendusi, mis puudutavad meid kõiki. See saade pakub haruldast võimalust saada ülevaade meie riigi kaitsevõimest ja väljakutsetest, mis meid ees ootavad. Ärge jätke vahele seda olulist ja informatiivset arutelu!

Välisluureameti ohuhinnang tõdeb, et Venemaa kavatseb jätkata imperialistlike plaanide elluviimist. ETV “Esimene stuudio” uurib täna poliitikutelt, milliseid arendusi meie kaitsevõime vajab; kui suured väljakutsed seisavad uue kaitseväe juhataja ees ning kas Euroopa peaks mures olema USA rolli kahanemise pärast.

Stuudios väitlevad Eerik-Niiles Kross (Reformierakond), Marina Kaljurand (SDE), Kalev Stoicescu (Eesti 200), Riho Terras (Isamaa), Leo Kunnas (EKRE) ja Mihhail Kõlvart (Keskerakond).

“Esimene stuudio” algab ETV-s kell 21.40. Saatejuhid on Liisu Lass ja Andres Kuusk.

Kokkuvõttes võib öelda, et “Esimese stuudio” suur julgeolekudebatt kell 21.40 oli äärmiselt informatiivne ja oluline saade. Ekspertide arutelud ja analüüsid pakkusid sügavat sisu ning aitasid paremini mõista julgeolekuolukorda nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Saade tõstis esile olulised küsimused ja väljakutsed, millega riik ja rahvusvaheline kogukond silmitsi seisavad ning aitas kaasa teadlikkuse tõstmisele. Julgeolekuteemade käsitlemine meedia kaudu on oluline, et tagada kodanike teadlikkus ja valmisolek võimalikeks ohuolukordadeks.

Loe rohkem:  Korobeinik pöördub riigikogu juhatuse tegevuse tõttu õiguskantsleri poole | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga