Kinodesse jõuab dokfilm Yasmynist | Film

2145151he7d7t24

Estonia welcomes the arrival of a powerful documentary film, “Yasmynist”. This thought-provoking documentary delves into the inspiring journey of Yasmyn, a resilient individual who overcame numerous obstacles to achieve her dreams. Audiences will be captivated by her story of perseverance, tenacity, and triumph in the face of adversity. As the film makes its way to cinemas across Estonia, it is sure to leave a lasting impact on all who view it, sparking important conversations and encouraging reflection on the power of the human spirit. Don’t miss the chance to experience this remarkable tale on the big screen.

Alates 22. märtsist jõuab Eesti kinolevisse uus muusikadokumentaalfilm “Yasmyn. Selgus päevaks või kaheks”. Režissöörid on Anastasia Zazhitskaya ja Georgius Misjura, kelle jaoks on see esimene täispikk dokfilm.

Dokumentaalfilm jälgib Yasmyni tegemisi koroona-ajal, mil kontserttegevus oli suures osas seiskunud ning tuli leida muid võimalusi, kuidas hakkama saada. Muusika tegemise kõrvalt hakkas Yasmyn sel ajal muuhulgas küünetehnikuks. Film jälgib nii õnnestumisi kui ka madalhetki, jõudes lõpuks välja suurele esinemisele Eesti Muusikaauhindadel.

“Yasmyn. Selgus päevaks või kaheks” esilinastus mullu Chelsea filmifestivalil ning jõudis esmakordselt Eesti vaatajate ette Pimedate Ööde filmifestivalil.

Anastasia Zazhitskaya on varem teinud muusikavideosid nii Kerlile kui Yasmynile, samuti on ta käe all valminud lühidokumentaal “Yuzu”. Georgius Misjura filmikarjär sai alguse 2010. aastal Southhampton Solenti ülikoolis, kus ta omandas magistrikraadi filmiteoorias. Hetkel on tal käsil dokumentaalfilmide “Hõbekontsadel” ja “Vaimusõdalane” järelproduktsioon.

Režissööride kõrval on filmi produtsendid ka Roman Pototski ja Margus Õunapuu. Filmi tootis Vita Pictura, levitab Film Tower.

Kokkuvõttes on “Yasmynist | Film” dokumentaalfilm rikas ja sügavamõtteline lugu naise eneseotsingutest ja vastutuse võtmisest oma elu eest. Film pakub vaatajatele võimalust sukelduda Yasmyni keerulistesse emotsionaalsetesse kogemustesse ning jälgida tema transformatsiooni protsessi. Linateos on inspireeriv ja kaasahaarav ning pakub kindlasti mõtlemisainet kõigile, kes on huvitatud isikliku arengu ja eneseavastamise teemadest. Soovitan kindlasti külastada kinosid ja avastada selle võimsa loo võlu ise!

Loe rohkem:  Richard-Erik Järvi ja Siim Rohtla alustavad taskuhäälinguga "Filmaania" | Film
See sissekanne postitati aastal Film. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga