Jo Nesbø kriminaalromaanide kangelane Harry Hole saab Netlixis oma sarja | Kirjandus

2312760h065bt24

Tere tulemast Eesti, kus skandinaavia krimikirjaniku Jo Nesbø põnevikusari on saanud uue hingamise! Harry Hole, kes on varem vaid raamatulehtedel elanud, astub nüüd Netflixi ekraanile, tuues endaga kaasa rikkaliku kriminaalromaani maailma. Eelevad põnevust täis seiklused, keerulised juhtumid ja muidugi Harry Hole, kellest õhtuti lugeda või puslekokku panna, ei suudab uusi fänne lummatud maha jääma. Kas olete valmis end lõbustama ja võtma osa sellest põnevikust? Ole valmis adrenaliinirohkeks elamuseks!

Jo Nesbø kriminaalromaanide peategelane Harry Hole saab Netlixis oma sarja, vahendab VG.

Sari kannab pealkirja “Harry Hole” ja kui kõik läheb plaanipäraselt, algavad võtted enne suve.

Nesbø selgitas esmaspäeval Stockholmis toimunud Netflixi pressipäeval, et on ise raamatul “Kuraditäht” põhineva sarja stsenarist, sarja režissöör on Øystein Karlsen. Veel pole teada, kes Harry Hole’i mängima hakkab.

2017. esilinastus Nesbø raamatul “Lumememm” põhinev samanimeline film, mis kriitikute poolehoidu ei võitnud. Kirjanik aga uude projekti seetõttu skeptilisemalt ei suhtu, kuigi sarja toodab sama produktsioonifirma.

“See näitab, et nad on Harrysse kõik need aastad uskunud,” lausus Nesbø VG-le antud kommentaaris ning lisas, et kuna on ise sarja stsenarist, pole tal ebaõnnestumise korral kedagi peale iseenda süüdistada.

“Kuraditäht” ilmus 2003. aastal ja on Jo Nesbø Harry Hole’i sarja viies raamat.

Kokkuvõttes võib öelda, et Jo Nesbø kriminaalromaanide kangelane Harry Hole on võitnud paljude lugejate südamed üle maailma ning tema seiklused jätkuvad nüüd ka Netflixis. Eestis saavad Harry Hole fännid nautida oma lemmikkarakteri lugusid ja põnevust otse oma kodust. Nesbø looming pakub põnevat ja kaasahaaravat lugemist ning kindlasti on see ka teleekraanil sama nauditav. Netflixi Harry Hole sarja jõudmine kindlasti toob veel enam tähelepanu ja populaarsust nii autorile kui ka tema loodud kangelasele.

Loe rohkem:  Galerii: selgusid kultuurkapitali kirjanduspreemiate laureaadid | Kirjandus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga