Kell 21.40 “Esimeses stuudios” Margus Tsahkna | Eesti

2077268h0d31t24

Tere tulemast “Esimese stuudio” saatesse! Täna kell 21.40 kohtume me poliitiku ja endise kaitseministri Margus Tsahknaga, kes jagab meiega oma mõtteid ja kogemusi Eesti poliitikast ning rahvusvahelisest julgeolekust. Tsahkna on tuntud oma teravate seisukohtade ja selgete vaadetega ning meil on hea meel teda stuudios tervitada. Olge valmis teravateks küsimusteks ja elavaks aruteluks, sest täna õhtul on kõik võimalik!

ETV saates “Esimene stuudio” on neljapäeva õhtul Eesti 200 esimees, välisminister Margus Tsahkna.

Õpetajate streik paneb proovile nii valitsuse kui ka ühiskonna küpsuse. Kuidas taastada töörahu ja säilitada haridusreformide tegemise võime? Miks koalitsioonipartnerid püüavad õpetajate streigiga kaasneva kahju jätta vaid Reformierakonnale? Vastuseid annab Eesti 200 esimees Margus Tsahkna.

“Esimene stuudio” algab ETV-s kell 21.40. Saatejuht on Mirko Ojakivi.

Kell 21.40 “Esimeses stuudios” saime nautida põnevat vestlust Margus Tsahknaga, kus arutati olulisi teemasid Eesti jaoks. Saade pakkus häid mõtteid ja oli hariv kõigile, kes jälgivad Eesti poliitikat ja ühiskondlikke arenguid. Tsahkna oli veenev ja osav oma arvamuste esitamisel ning saatejuht suutis hoida vestlust tempokana. Kokkuvõttes oli see tõeliselt informatiivne ja nauditav saade, mis kinnitas Esimese stuudio mainet kvaliteetse ja kaasahaarava saate tootjana.

Loe rohkem:  Riik alustab läbirääkimisi kümnete gümnaasiumite sulgemise üle | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga