Selgusid Eesti saalijalgpallikoondise vastased EM-eelringiks | Jalgpall

1742647h02b9t24

Tere tulemast, spordisõbrad! Eesti saalijalgpallikoondise vastased EM-eelringiks on selgunud ning põnevad mängud ootavad ees. Meie meeskond on valmis võtma vastu väljakutse ning näitama maailmale, milleks nad võimelised on. EM-eelring toob kaasa põnevad mängud ja suurepärase võimaluse Eesti saalijalgpallikoondisele end tõestada. Ootame põnevusega, kuidas meie meeskond vastaste vastu astub ning usume, et saame kogu Eesti rahva uhkustada oma võitudega. Jääme huviga ootama, mis EM-eelring toob ning loodame parimale meie meeskonnale!

Neljapäeval toimunud saalijalgpalli Euroopa meistrivõistluste eelringi loosimisel sai Eesti koondis neljaliikmelisse alagruppi Põhja-Iirimaa, Andorra ja Küprosega.

Saalijalgpalli Euroopa meistrivõistluste turniiril osaleb kokku 48 koondist. Lisaks võõrustajariikidele Lätile ja Leedule pääsevad 34 kõige kõrgema koefitsiendiga meeskonda otse edasi, ülejäänud põhiturniirile pääsejad selgitatakse välja 12 meeskonna vahel eelringis. Eelturniirilt pääsevad edasi põhiturniirile alagruppide kaks parimat, kelle jaoks jätkub võistlus detsembris.

Võistkonnad loositi kolme neljaliikmelisse gruppi. Eesti läheb A-alagrupis vastamisi Põhja-Iirimaa, Andorra ja Küprosega. Miniturniiridena peetav eelring toimub 8.–17. aprillini.

Põhivooru on pääsenud valitsev meister Portugal, Hispaania, Kasahstan, Ukraina, Prantsusmaa, Soome, Horvaatia, Itaalia, Poola, Sloveenia, Aserbaidžaan, Serbia, Gruusia, Holland, Rumeenia, Tšehhi, Slovakkia, Ungari, Bosnia ja Hertsegoviina, Armeenia, Belgia, Valgevene, Moldova, Saksamaa, Põhja-Makedoonia, Rootsi, Montenegro, Kosovo, Inglismaa, Taani, Albaania, Norra, Kreeka ja Türgi.

Kokkuvõttes on Eesti saalijalgpallikoondisel ees keeruline, kuid põnev väljakutse, kui nemad mängivad 2022. aasta Euroopa meistrivõistluste eelringides. Nende vastased on tugevad ja kogenud meeskonnad, mis annab Eesti koondisele võimaluse end tõeliselt proovile panna. Ehkki võitlus saab olema raske, ei tohiks me unustada, et kõik on võimalik ning meeskond peaks keskenduma oma tugevatele külgedele ja uskuma endasse. Loodame parimat Eesti saalijalgpallikoondisele nende eelseisvates mängudes ning loodame, et nad suudavad järgmistesse voorudesse jõuda.

Loe rohkem:  Arsenal lõi kõrgliigamängus 39 minutiga viis väravat | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga