Kell 20 “Impulsis”: miks on prokuratuur tule all? | Eesti

2234613hd0a3t24

Tere tulemast! Kui olete kuulnud “Kell 20 Impulsis” saatest, siis teate kindlasti, et see on olnud viimasel ajal palju kõneainet pakkuv teema. Prokuratuuri tegevus on viinud paljude inimeste pahameeleni ning selle tulemusel on nad tugeva kriitika alla sattunud. Miks prokuratuur tule all on? Kas nende otsused ja tegevused on õigustatud või mitte? Kas meedia on õiglane prokuratuuri suhtes? Need on vaid mõned küsimused, mis on tõstatatud seoses selle saatega. Jääge meiega, et avastada rohkem selle intrigeeriva teema kohta!

ETV saade “Impulss” küsib tänases stuudioarutelus, miks juhtub viimasel ajal nii, et suure meediakära saatel alanud kriminaalasjad vajuvad lõpuks kokku? Kas kõik need kriminaalasjad üldse peaksid jõudma kohtusse ning kuidas hüvitada õigeksmõistetute kannatused?

Kriitikarahe alla sattunud prokuratuuri töö üle arutavad kaitsepolitsei endine asejuht Martin Arpo, vandeadvokaat Oliver Nääs, riigiprokurör Alar Lehesmets ja riigikohtunik Heili Sepp. Lisaks võtab sõna Tartu endine abilinnapea Kajar Lember, kelle üle peetakse juba aastaid kohut muu hulgas üheksaeurose juuksuriarve pärast.

“Impulss” algab ETV-s kell 20. Saatejuhid on Anna Pihl ja Uljana Kuzmina.

Kokkuvõttes näib, et prokuratuur on sattunud tule alla seoses “Kell 20” saates kajastatud skandaalidega. On selge, et avalikkus ja meedia jälgivad prokuratuuri tegevust väga tähelepanelikult ning ootavad õiglast ja läbipaistvat kohtupidamist. Samuti on oluline rõhutada, et õigusriigis peab prokuratuur tegutsema erapooletult ja seaduste alusel ning tagama kõigi kodanike õigused. Loodame, et prokuratuur suudab selgitada välja kõik skandaalides esile tulnud asjaolud ja taastada avalikkuse usalduse nende tegevuse vastu.

Loe rohkem:  Kunsti teema-aastal on Hiiumaal kavas mitu suurt näitust | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga