Kalju tõi kaitseliini täienduse Itaalia esiliigast | Premium liiga

2289063h44e6t24

Tere tulemast Eestisse! Äsja saabus siia uus täiendus meie kaitseliini – Kalju, kellel on kogemusi Itaalia esiliigast. Tema liitumine Premium liigaga toob kindlasti värsket verd meie meeskonnale ja tõstab meie võiduvõimalusi järgmistel mängudel. Kalju toob endaga kaasa uusi oskusi ja strateegiaid, mis aitavad meil saavutada edu meistrivõistlustel. Olge valmis nägema tema võimsat mängustiili ning toetama meie meeskonda tema esimesel mängul kodupubliku ees!

Premium liigas mullu viiendana lõpetanud Nõmme Kalju FC laenas Itaalia Serie B meeskonnast Modenast 19-aastase keskkaitsja Roko Vukušici. Osapooled sõlmisid lepingu pooleks aastaks.

19-aastase keskkaitsja senine CV on tagasihoidlik, kusjuures Modena FC ridades ta Serie B-s väljakule pole jõudnud, pingile see-eest korduvalt. Eestisse esialgu pooleks aastaks tulnud keskkaitsja hakkab kandma särki numbriga 46, vahendab Soccernet.ee.

“Usun, et see on minu edaspidise karjääri jaoks õige otsus. Kui mulle tehti ettepanek Kaljuga liitumiseks, siis ei pidanud kaua mõtlema, sest meeskond tahab võita karikat, pääseda UEFA sarja ja mängida Premium liigas kõrgetele kohtadele,” vahendab Kalju Vukušici sõnu.

Kalju peatreener Nikita Andrejev kinnitas, et meeskonna komplekteeritus annab põhjust rahuloluks. “Võime uuele hooajale vastu minna rahuliku südamega, sest meeskonnas on meil nüüd nii kogemust, noorust, kiirust, konkurentsi kui ka piisavalt sügavust,” sõnas ta.

Kokkuvõttes võib öelda, et Kalju on teinud tarka ja julget valikut tuues kaitseliini täienduse Itaalia esiliigast. See näitab klubi ambitsioonikust ja soovi jätkata võidukat Premium liiga hooaega. Uus mängija annab meeskonnale kindlasti vajalikku stabiilsust ja kogemust, mis võib olla otsustavaks teguriks võitlustes kõrgemate kohtade nimel. Selles hooajas on Kalju kindlasti üks favoriite ning nende otsus tuua mängija Itaaliast võib osutuda väga edukaks käiguks.

Loe rohkem:  Flora sai treeningmängus viienda järjestikuse kaotuse | Premium liiga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga