TÄNA OTSE | Kas Eesti teatekolmikul õnnestub medalimängu sekkuda? | Laskesuusatamine

1709276057 2282283h34fat24

Tere tulemast Eesti laskesuusatamise põnevasse maailma! Täna jälgime põnevat võistlust, kus Eesti teatekolmik võitleb medalite eest. Kas meie sportlased suudavad üllatada ja sekkuda medalimängu? Pingelises võistluses on kõik võimalik ning meie meeskonnal on kindlasti potentsiaali tippkonkurentsi astuda. Istu mugavalt ja hoia pöialt, sest ees ootab põnev ja adrenaliinirikas võistlus laskesuusatamise vallas!

Otepääl toimuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel sõidetakse reedel noorte teatesõidud. Esmalt tulevad rajale noormehed, ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 10.20.

25 rajale tuleva koondise seas kannab Eesti stardinumbrit kuus. Teatetrio avavahetust sõidab Jakob Kulbin, teiseks on Daniel Varikov ja ankrumeheks Jaroslav Neverov.

Stardinumbrid on jaotatud eelmise aasta tulemuste järgi: tiitlit kaitseb Tšehhi, mullu sai hõbeda Saksamaa ning ponksi Norra.

Eestile tõid Kasahstanis kuuenda koha Mark-Markos Kehva, Neverov ning Ivar Vsivtsev. Toona ei käidud ühelgi trahviringil, kaotust võitjatele kogunes 2.41.

Eesti noormehed on kodustelt tiitlivõistlustelt võitnud ka medali, kui Kulbin saavutas neljapäeval ühisstardist sõidus teise koha, Neverov on Otepääl olnud seitsmes ja üheksas.

Kokkuvõttes võime öelda, et Eesti teatekolmikul on kindlasti võimalus medalimängu sekkuda laskesuusatamise võistkondlikus sõidus. Kui nad suudavad heas vormis püsida ning tehniliselt vigadeta sõitu teha, siis on neil kõik võimalused poodiumile jõudmiseks. Oluline on ka meeskonnatöö ja toetuse olemasolu, mis aitab võistlejatel oma parimat anda. Eesti laskesuusatamise fännidel tasub kindlasti põnevat võistlust jälgida ja lootust medalile hoida.

Loe rohkem:  MM-hõbe Rastorgujevs: on olnud raske, aga elus polegi midagi kerget | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga