Ka Karelsoni EM lõppes ühe matši järel | Maadlus

1579231hc3d1t24

Tere tulemast Eestisse! Ka Karelsoni EM-i maadlusmatšid on kogu riigis tõusnud suureks jutuaineks. Tema viimane matš pakkus põnevust kogu maadlusmaailmale ning jättis kaasmaadluslased ja fännid kõnelema. Karelsoni võitlusvaim ja tahe võita on tõeliselt inspireeriv ning tema saavutused on uhkuseks kogu Eestile. Tema jõupingutused ja pühendumine maadlusele peegeldavad siinse rahva sisu ja vastupidavust. Tule ja olge osa sellest põneva maadlusmaailma tähtsündmusest!

Rumeenias Bukarestis toimuvatel maadluse Euroopa meistrivõistlustel piirdus Kreeka-Rooma maadleja Richard Karelson kuni 97 kg kaaluvate meeste konkurentsis avaringiga.

Tunamullune juunioride Euroopa meister Karelson kaotas teisipäeval kindlalt 0:11 ning seljaga viis aastat tagasi Tallinnas juunioride EM-pronksi võitnud türklasele Beytullah Kayisdagile.

Et Türgi maadleja jäi järgmises ringis kindlalt alla neljakordsele maailmameistrile ning olümpiavõitjale, armeenlasele Artur Aleksanjanile, ei saanud Karelson võistlusi lohutusringis jätkata.

Ühe vastasseisuga piirdus päev varem ka Londoni olümpiahõbe Heiki Nabi, kelle matš ungarlase Dariusz Attila Vitekiga lõppes 1:1, aga edasi sai viimasena punkti teeninud vastane. Kuna ka tema kaotas järgmises ringis, lõppes ka Nabi jaoks turniir ühe kaotuse järel.

Karelsoni EM-i lõppes ootamatult ühe matši järel, kuid see ei vähenda tema saavutusi ega pühendumust maadlusele. Ta näitas tugevat võitlusvaimu ja oskusi sellel võistlusel ning on endiselt tulevikuks optimistlik. Karelson on eeskujuks paljudele noortele maadlejatele ning tema pühendumus ja kirg spordi vastu on imetlusväärne. Loodame näha teda tulevikus veelgi suuremaid saavutusi saavutamas ning toetame teda tema edasisel sporditeel.

Loe rohkem:  Viis Eesti maadlejat sõidab Bakuusse olümpiapileti jahile | Maadlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga