Janika Lõiv lõpetas koostöö Hollandi profiklubiga | Jalgrattasport

1710764111 2232015hb8det24

Janika Lõiv on Eesti jalgrattur, kes just lõpetas eduka koostöö Hollandi profiklubiga. Tema särav talent ja pühendumine on tõstnud ta rahvusvahelisele tasandile ning teinud temast tõelise eeskuju kogu Eesti spordimaailmale. Janika on tugev ja visa sportlane, kes on valmis võtma vastu uusi väljakutseid ning püüdma kõrgeid eesmärke. Ta on tõeline inspiratsiooniallikas nii noortele jalgratturitele kui ka kõigile spordisõpradele üle kogu maailma.

Mullu Eesti parimaks naisratturiks valitud Janika Lõiv lõpetas koostöö Hollandi profiklubiga KMC Ridley MTB Racing Team ning jätkab olümpiahooajal treenimist ja võistlemist omal käel.

“Kui ma tiimiga poolteist aastat tagasi liitusin, siis lootsin, et suudan nende abiga enda sportlikus tasemes sammu edasi teha. Tagantjärgi tuleb aga tunnistada, et see ei õnnestunud,” ütles Lõiv. “Juba eelmise hooaja lõpus tundsin, et minu jaoks nende süsteem ei tööta ning tegin ettepaneku leping lõpetada. Tol hetkel otsustasime siiski koostööd jätkata.”

“Käesoleva hooaja alguses jõudsin lõpliku järelduseni, et meie nägemused on liiga erinevad, seega tegin omalt poolt tiimile ettepaneku lõpetada leping praegusel hetkel.” lisas Lõiv. “Viimaste aastate profitiimide kogemused on näidanud ja andnud mulle kindluse, et minu isiklik tiim suudab pakkuda mulle absoluutselt tipptasemel võimalusi. Koos abikaasa ja treeneritega oleme otsustanud jätkata endise mudeli alusel, mis mulle on varasemalt edu toonud.”

Lõiv liitus esmakordselt profiklubiga 2022. aastal, kui sõlmis lepingu KMC – Orbea tiimiga. Kuuekordse olümpiakrossi Eesti meistri parim maailma karika sarja etapi tulemus on kuues koht 2022. aastal Andorras sõidetud võistluselt. Tokyo olümpiamängudel lõpetas eestlanna 17. kohal.

Kokkuvõttes võib öelda, et Janika Lõiv lõpetas edukalt oma koostöö Hollandi profiklubiga ja näitas end tugeva ja pühendunud sportlasena. Tema saavutused jalgrattasportlasena on olnud muljetavaldavad ning ta on tõestanud end tipptasemel võistlejana. Loodame, et tulevik toob talle veelgi suuremaid võite ja edu ning et ta jätkab Eesti jalgrattasporti rikastamist oma oskuste ja tulemustega. Janika Lõiv on kindlasti üks Eesti tipptegijaid jalgrattasportlaste hulgas ning tema saavutused on suureks inspiratsiooniks kogu spordiühiskonnale.

Loe rohkem:  Janelle Uibokand sai maastikumaratoni MK-etapil 18. koha | Jalgrattasport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga