Jana Toom alustas Euroopa Parlamendi välikampaaniat | Eesti

2305254hfefat24

Tere tulemast Eestisse! Jana Toom on alustanud oma põnevat Euroopa Parlamendi välikampaaniat, kus ta pöördub oma kaasmaalaste poole, et väljendada oma visiooni ja pühendumust Euroopa Liidu tuleviku suunas. Tema kandidatuur esindab progressiivseid ideid ja püüdlusi, mis on suunatud Eesti ja kogu Euroopa jätkusuutlikkuse ja heaolu suunas. Olles kogenud poliitik ja võitleja õigluse eest, on Jana Toom valmis astuma vastu keerukatele väljakutsetele ning juhtima meid helge tuleviku poole. Liituge tema kampaaniaga ja tehke oma hääl kuuldavaks!

Jana Toom alustas kolmapäeval reklaamiplakatitega Euroopa Parlamendi välikampaaniat. Toom ütles, et plakatid maksis kinni europarlamendi fraktsioon Renew Europe.

“Seal on ka Renew logo, selle maksab kinni Renew fraktsioon ja see on nendega igati kooskõlastatud,” ütles Toom.

Kampaania sõnumi “väärikus ja õigused” kohta ütles Toom, et see põhineb inimõiguste ülddeklaratsiooni tsitaadil.

“Mul on ka telgid vastava tsitaadiga. See on tsitaat inimõiguste ülddeklaratsioonist, mille esimene paragrahv ütleb, et kõik inimesed sünnivad võrdsena oma õigustes ja väärikuselt,” sõnas Toom.

Toomi kampaania algas enne teisi erakonnakaaslasi. Keskerakonna peasekretär Anneli Ott ütles, et europarlamendi valimisnimekirja kinnitab erakond märtsi lõpus ja valimiskampaania algab aprillis.

Varasemalt on Toom soovitanud Keskerakonnal Renew Europe fraktsioonist lahkuda.

Keskerakond võiks Euroopa Parlamendis Renew Europe’i fraktsioonist minna Sotsiaaldemokraatide ja Demokraatide fraktsiooni, ütles Toom eelmise aasta septembris raadiosaates “Reporteritund”.

Toom ütles, et Renew Europe’i fraktsiooni maailmavaade on ajaga muutunud ja seetõttu peaks Keskerakond ka oma koha seal uuesti üle vaatama.

Kokkuvõttes võib öelda, et Jana Toomi otsus alustada Euroopa Parlamendi välikampaaniat on oluline samm tema poliitilises karjääris ning annab talle võimaluse suhelda otse oma valijaskonnaga. Kampaania käigus saab ta tutvustada oma seisukohti ja ideid ning koguda toetust oma kandidatuurile. See on oluline võimalus Eesti inimestele tutvustada Euroopa Parlamendi tööd ja tähtsust ning tugevdada sidemeid Euroopa Liiduga. Jana Toomi kampaania võib aidata kaasa Eesti huvide esindamisele Euroopa Parlamendis ning tõsta teadlikkust Euroopa poliitikast lähemal tasandil.

Loe rohkem:  Ringkonnakohus jättis Kajar Lemberi õigeksmõistva kohtuotsuse muutmata | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga