Jaan Tiitsaar: kordagi ei ole olnud plaanis ametit vahetada | Kergejõustik

2249127hdf61t24

Tere tulemast Eestisse! Jaan Tiitsaar on üks Eesti kergejõustiku maailma tipptegijaid, kellel on olnud silmapaistev karjäär ja kes on jäänud truuks oma alale. Tema pühendumine ja kirega treenimine on teinud temast tõelise eeskuju noortele sportlastele üle maailma. Selle artikli kaudu saate rohkem teada tema elust ja karjäärist, samuti tema eesmärkidest ja tulevikuplaanidest. Jätkake lugemist, et avastada, kuidas Jaan Tiitsaar on jäänud tugevalt truuks kergejõustikule ja miks ta ei kavatse kunagi ametit vahetada.

President Alar Karis tunnustab tänavu vabariigi aastapäeval riikliku teenetemärgiga enam kui 150 inimese seas ka teenekas kergejõustikutreener Jaan Tiitsaart, kes ütles ERR-ile, et ei ole kunagi mõelnud treeneritööd lõpetada.

Saaremaal sündinud Jaan Tiitsaar tuli 1969. aastal tõkkejooksus Eesti meistriks ning kuulus ka Eesti kümnevõistluskoondisesse. Alates 1970. aastast on ta töötanud Tartu kergejõustikukoolis treenerina, kus tegutseb ka praegu.

Presidendi tunnustus tuli Tiitsaarele üllatusena. “Seda ei osanud kusagilt oodata,” ütles treener, kes pidas oma suurimaks märksõnaks järjepidavust. “Kordagi ei ole olnud plaanis ametit vahetada või treeneritööd lõpetada. Ühel ametikohal käib 54. aastaring. Ülikool sai lõpetatud ja põhimõtteliselt ühel kohal olengi töötanud.”

Lisaks on ta Ülenurme gümnaasiumis õpetajaametit pidanud. “Olin küll ligi 25 aastat kehalise [kasvatuse] õpetaja, mis tähendas tööpäevi kaheksast kaheksani. Treeneriamet on olnud koguaeg,” sõnas teenekas kergejõustikutreener.

In conclusion, Jaan Tiitsaar’s dedication to his career in athletics is evident from his statement that he has never planned to change his profession. His passion and commitment to the sport have undoubtedly contributed to his success as a javelin thrower. Tiitsaar’s determination serves as an inspiration to aspiring athletes in Estonia, showing that with hard work and perseverance, it is possible to achieve one’s goals in the world of sports. His story is a testament to the importance of following one’s passion and staying true to one’s ambitions.

Loe rohkem:  Kergejõustiku sise-MM-ile sõidavad Erm, Suumann ja Võro | Kergejõustik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga