Viimsi FC kindlustas põhiturniiril teise koha | Jalgpall

2234283h8bb3t24

Tere tulemast Viimsi FC-u jalgpalliklubisse, kus võidukas hooaeg on jõudmas põnevate finaalide poole. Meil on suur rõõm teatada, et meie klubi on kindlustanud endale teise koha põhiturniiril. Meie mängijad on näidanud suurepärast jõudlust ja meil on suured lootused lõppvõistlustele. Viimsi FC on tuntud oma pühendumuse ja kirgliku mängustiili poolest ning meie fännid on alati toetanud meid igas mängus. Oleme uhked oma saavutuste üle ja valmis veelgi suuremateks võitudeks tulevikus. Tule ja liitu meiega, et koos kogeda põnevat jalgpalli kirevust!

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliigas peeti kolmapäeva õhtul kaks viimase, 14. vooru kohtumist, kus võidu said Viimsi FC ja Jõhvi FC Phoenix.

Viimsi FC alistas 10:2 (4:1) Rummu Dünamo ja saavutas põhiturniiril teise koha. Põhiturniiri võidu oli voor enne lõppu kindlustanud Tallinna FC Bunker Partner. Kaks paremat pääsesid play-off’is otse poolfinaali.

Veerandfinaalpaarid on veel selgumisel, sest kohad 3.-6. on lahtised. Kuuendalt kohalt viiendaks tõusis kolmapäeval Jõhvi FC Phoenix, kes oli 10:6 (5:2) parem Jõgeva FC Wolvesist.

Kui FC Bunker Partneril on liidrina 33 ja Viimsi FC-l teisena 32 punkti, siis kohad 3.-6. on praegu jagunenud nii: 3. Sillamäe FC NPM Silmet 28, 4. Tartu Vald/Ravens Futsal 27, 5. Jõhvi FC Phoenix 17, 6. Narva United FC 16 punkti.

Põhiturniiri viimastes mängudes kohtuvad reedel Tartu Vald/Ravens Futsal – Narva United FC ja laupäeval Sillamäe FC NPM Silmet – FC Bunker Partner. Tartlastel on kolmandaks tõusmiseks vaja kindlalt narvakaid võita, narvakatel piisab viiendaks tõusmiseks viigist. Juhul kui FC Silmet ja Ravens Futsal ning FC Phoenix ja Narva United FC peaks koguma lõpuks võrdselt punkte, siis on lisanäitajatega vastase ees eelisolukorras Sillamäe ja Narva meeskond.

Loe rohkem:  Kubassova lõi Ungaris debüütvärava, Repkin ja Lillemäe alustasid Austrias kaotusega | Jalgpall

Ühe poole kahe võiduni peetavates veerandfinaalides kohtuvad põhiturniiril kolmanda ja kuuenda ning neljanda ja viienda koha saanud meeskonnad.

Meistrivõistlustel jäi eelviimaseks 6 punkti kogunud Rummu Dünamo, kel seisavad ees meistriliiga üleminekumängud esiliigas 2. koha saava meeskonnaga. 0 punktiga jäi viimaseks ja kukkus esiliigasse FC Jõgeva Wolves.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Viimsi FC saavutus põhiturniiri teise koha kindlustamisel on väga muljetavaldav. Meeskond on näidanud suurepärast mängu ja meeskonnatööd, mis on viinud neid kõrgele kohale tabelis. Nende pühendumus ja jõupingutused on tõeliselt imetlusväärsed ning näitavad nende pühendumist ja kirge jalgpalli vastu. Järgmises voorus loodame näha neilt sama tugevat esitust ning soovime neile edu edasistes mängudes. Viimsi FC on näidanud endas tõelisi võitlejaid ja nende saavutus on väärt tunnustust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga