Ilves teenis teist päeva järjest Otepääl teise koha, võit Riiberile | Kahevõistlus

2214549hb51at24

Tere tulemast Otepääl toimunud kahevõistluse võistlusele, kus kahe päeva jooksul on olnud põnevust pakkuvad võistlused. Ilves on juba teist päeva järjest suutnud võidelda end teisele kohale, kuid võit jäi siiski Riiberile. Otepää on olnud tunnistajaks põnevale võistlusele ja sportlikule pingele, mis on pakkunud ootamatuid pöördeid ning emotsioone. See on olnud tõeliselt haarav nädalavahetus täis kaasaelamist ja põnevust ning võimalus tunnistada maailmaklassi sportlaste oskusi ja võimeid.

Reedel kodupubliku ees Otepääl toimuval kahevõistluse maailma karika sarja etapil teise koha pälvinud Kristjan Ilves alustas laupäeval murdmaasõitu esikohalt, kuid pidi lõpusirgel siiski norralase Jarl Magnus Riiberi 0,4-sekundilist paremust tunnistama.

Hüppemäel haaras liidrikoha Kristjan Ilves, kes lendas 97 meetri kaugusele ja mitmed konkurendid sooritasid veel pikemad hüpped, kuid eestlast soosisid stiili- ja kompensatsioonipunktid.

“Tunnen, et olen täna üsna enesekindel. Ma lihtsalt teen seda, mida tunnen, et teen kõige paremini,” lausus ta pärast hüppevooru. “Oli natuke närviline, sest märkasin, et tingimused on väga keerulised. Äratõukel ei tundnud, et mul oleks parimad tingimused, aga tulin toime.”

Enne võistlust:

Reedel toimunud ühisstardist võistlusel tegi Kristjan Ilves hooaja parima tulemuse, olles norralase Jarl Magnus Riiberi järel ja austerlase Johannes Lamparteri ees teine.

Laupäeval asub starti 49 kahevõistlejat, nende seas ka Ilves.

MK-sarja üldarvestuses hoiab Ilves hetkel 758 punktiga viiendat positsiooni. Teda edestavad Riiber (1470), austerlane Stefan Rettenegger (1061), norralane Jörgen Graabak (1058) ja Lamparter (960).

Kokkuvõttes võib öelda, et Ilvese järjestikused teise kohad Otepääl on märkimisväärne saavutus ning näitavad tema järjepidevat head vormi. Ta suutis pakkuda tugevat konkurentsi Riiberile ning jääda vaid napilt teiseks. Ilvese tulemused on kindlasti rõõmustav uudis kõigile Eesti suusaspordi fännidele ning annavad lootust tulevastele võistlustele. See tugevdab ka tema positsiooni kahevõistluse maailmas ning näitab tema pühendumist ja talenti selles spordialas. Oleme uhked Ilvese saavutuste üle ning jätkame teda tema edasisel võistluskarjääril toetamist.

Loe rohkem:  Ilves teenis Holmenkollenis taas pjedestaalikoha | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga