Ilves ERR-ile: üleöö leitud hüppekindlus on endale ka uskumatu | Kahevõistlus

2253462h5bfat24

Tere tulemast Eesti kaunisse maastikku! Viimased uudised kahevõistlejate maailmast tekitavad elevust ja imetlust – legendaarne Ilves on jälle pildis! ERRi eksklusiivintervjuus jagab ta põnevat lugusid sellest, kuidas ta üleöö avastas endas uue hüppekindluse, mis on tema enda jaoks uskumatu. Kahevõistluse huvilistele pakub see kindlasti palju põnevust ning tunnet, et midagi suurt on sündimas. Jääge kursis, sest Ilvese oskused on tõeliselt imetlusväärased ja inspireerivad kõiki, kes seda spordiala armastavad!

Kahevõistleja Kristjan Ilves teenis laupäeval teist päeva järjest kodusel MK-etapil Otepääl teise koha ja ütles pärast võistlust, et ei tea, kust tal üleöö hüppekindlus tuli. Ilves tänas ka kaasa elama tulnud fänne.

Ilves tegi hüppemäel päeva parima tulemuse, kui lendas 97 meetri kaugusele. Kuigi mitmed konkurendid maandusid kaugemale, teenis Ilves stiili- ja kompensatsioonipunktide tõttu esikoha. “Kustkohast ma selle hüppekindluse üleöö võtsin, see on endale ka uskumatu natuke,” sõnas ta ERR-ile. “See on puhas fun (rõõm – toim) niimoodi hüpata.”

Murdmaarajale esikohalt startinud Ilves kaotas oma viiesekundilise edu kiirelt, kuid püsis terve sõidu vältel esikohaheitluses. Võitja otsustasidki tema ja Jarl Magnus Riiber, kuid tulises lõpusprindis näitas natuke kiiremat minekut norralane, kes ületas joone eestlasest neli kümnendiksekundit kiirema ajaga.

“Teadsin, et lõpu peale läheb. Mis sa teed, Jarl on nii osav ja kaval ja nii õigel nii õiges kohas. Suurte kogemustega, ei ole talle väga lihtne vastu saada,” tõdes Ilves. “Isegi, kui ise ka otseselt midagi valesti ei teinud. Ma arvan, et tegin hea lõpu ja sain talle vähemalt natuke lõpusirgel närvikõdi tekitada.”

Eestlane ütles, et ei oodanud koduselt MK-etapilt nii häid tulemusi. “Alguses ei eeldanud seda, et siit üldse midagi tuleb. Aga vahepeal on nii ka päris huvitav võistlema tulla, kui ei ole mingeid ootusi,” ütles ta.

Loe rohkem:  Ilves andis murdmaarajal kohti ära | Kahevõistlus

Ühtlasi tänas ta toetajaid, kes jäid silma ka konkurentidele. “Publik on uskumatu. Tornis võttis teistelgi sportlastel näo muigele, kuidas rahvas kaasa elas. Siin ka ääretu staadion, fantastiline. Aitäh kõigile, kes siin olid!”

Pühapäeval alustavad mehed hüppemäelt, ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 11.00.

Kokkuvõttes, Ilvese kommentaarid ERR-ile hüppekindluse leidmise kohta on kahtlemata üllatavad ning näitavad, et kahevõistluse valdkonnas võivad toimuda ootamatud pöörded. Tema hämmastus peegeldab tugevat pühendumist spordile ning pidevat soovi ületada enda ja teiste ootusi. Ilvese edasised sammud ja reaktsioonid sellele avastusele pakuvad kindlasti jätkuvat huvi nii spordifännidele kui ka sportlastele endile. See juhtum tõestab, et sport on täis ootamatuid momente ning võitlusvaim ja pühendumine on alati võtmetähtsusega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga