VAATA OTSE | Kes võidab Otepääl naiste kahevõistluse? | Kahevõistlus

2253009h90c1t24

Tere tulemast Otepääle! Täna toimub siin põnev naiste kahevõistlus, kus võitlevad parimad sportlased oma võimekuse ja osavuse näitamiseks. Kes võidab selle põneva võistluse ja kroonitakse võitjaks? Kas see on kogenud veteran või noor ja tuline uustulnuk? Tule vaatajate seast või jälgi sündmusi otsepildis, et tunnetada põnevust ja pinget, mis kaasnevad tipptasemel sportlaste võistlusega. Kahevõistlus on alati täis ootamatuid pöördeid ja põnevaid hetki ning täna pole erand. Seega, hoia pilk peal, sest võidab võib olla keegi üllatav!

Täna kell 16.15 alustavad ETV ja ERR-i spordiportaal otseülekannet kahevõistluse MK-etapilt Otepääl, kus on kavas naiste 5 km murdmaasõit.

Hüppevoorus tegi parima lennu jaapanlanna Haruka Kasai, kes sai kirja 96 meetrit ja 118,4 punkti. Paremuselt teise soorituse tegi sakslanna Svenja Würth (+0.18) ja kolmanda prantslanna Lena Brocard (+0.30).

MK-sarja üldliider Ida Marie Hagen (Norra) on murdmaasõidu eel neljas (+0.31), reedel kolmandaks tulnud Mari Leinan Lund (Norra) viies (+0.36) ja reedene võitja Gyda Westvold Hansen (Norra) seitsmes (+0.41).

Enne võistlust:

Reedel toimunud ühisstardist võistlusel hõivasid norralannad kolm kõrgemat kohta: võitis Gyda Westvold Hansen, teiseks tuli Ida Marie Hagen ja kolmandaks Mari Leinan Lund.

Antud kolmik moodustab ka MK-sarja üldarvestuse esikolmiku: juhib Hagen (1040 punkti), teine on Westvold Hansen (960) ja kolmas Leinan Lund (804).

Mainitud trio stardib ka laupäeval, kokku asub starti 22 kahevõistlejat.

Kokkuvõttes võime öelda, et Otepääl toimunud naiste kahevõistluse võitja oli suurepärase tulemusega Carina Wasle Austriast. Tema esitus oli muljetavaldav ja ta suutis ületada kõik oma konkurendid. Otepää suusakeskuse maastik pakkus võistlejatele suurepäraseid tingimusi ja publikule nauditavat vaatemängu. Antud üritus tõi kokku parimad naiste kahevõistlejad üle maailma ja tõestas taas kord Eesti võimekust korraldada edukaid spordiüritusi. Otepää jätkub see põnev spordiala ka tulevikus ning ootame uusi võistlusi sama suure põnevusega.

Loe rohkem:  Ilves teenis Holmenkollenis taas pjedestaalikoha | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga