Ilm püsib udune | ilm

2281746h7c2et24

Tere tulemast Eestisse! “Ilm püsib udune | ilm” – need sõnad iseloomustavad tihti meie ilmastikku siin Eestimaa kamaral. Udu on sageli pilvede vahel hõljuv ja müstiline, luues ümbritsevale maastikule maalilise õhkkonna. Eesti ilm võib olla ettearvamatu ning tihti vahelduv, kuid see annab meie riigile erilise võlu ja iseloomu. Nautige meie udust ja ilusat Eestimaa loodust ning laske end kaasa viia selle salapärase maailma avastusretkel.

Kolmapäeval püsib ilm sombune ning paiguti sajab veidi vihma või lörtsi.

Kolmapäeva öö on Eestis pilvine. Mitmel pool pool sajab vihma, mille sekka võib ka lörtsi tulla. Laialdaselt on udu. Valdavalt puhub nõrk idakaare tuul ning õhutemperatuur jääb vahemikku -1 kuni +2 kraadi.

Hommikul on taevas pilves. Kohati sajab vähest vihma ja mitmel pool on udu. Puhub nõrk idakaare tuul ning termomeetrinäit jääb -1 ja +1 kraadi vahele.

Ka päeval on taevas laialdaselt pilves ning mitmel pool püsib udu. Kohati sajab vihma ning sekka võib ka lörtsi tulla. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6, õhtul saartel ja looderannikul lääne- ja edelatuul 3 kuni 9 meetrit sekundis. Sooja on oodata 1 kuni 5 kraadi.

Ka neljapäeval püsib taevas valdavalt pilves. Kui öösel sajab vihma, sekka ka lörtsi, siis päev tuleb sajuta. Reedest taevas selgineb ehk pilvede vahelt saab päikest näha ning sademeid karta pole. Öised õhutemperatuurid püsivad stabiilselt 0 kraadi lähedal, samas päevased on tõusvas trendis. Neljapäeval on sooja keskmiselt 3, reedel 5 ning nädalavahetusel juba lausa 8 kraadi.

In conclusion, the weather in Estonia can be unpredictable and often shrouded in mist. This foggy weather can create a mysterious and enchanting atmosphere, but it can also pose challenges for outdoor activities and transportation. Despite the foggy conditions, Estonians have adapted to this unique climate and continue to embrace the beauty of their surroundings. Whether it’s enjoying a stroll through mist-covered forests or cozying up indoors with a warm drink, the foggy weather in Estonia adds a special charm to this Baltic country.

Loe rohkem:  Reedel sajab lörtsi ja vihma | ilm
See sissekanne postitati aastal ilm. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga