Ilm püsib päikeseline, kuid soojemaks veel ei lähe | ilm

1829669hd92et24

Tere tulemast Eestisse! Kuigi ilm püsib päikeseline, kuid soojemaks veel ei lähe, on meie kaunis riik ikkagi ideaalne paik avastamiseks ja nautimiseks. Olgu sul plaanis matkata metsades, külastada ajaloolisi linnu või lihtsalt lõõgastuda rannas, Eesti pakub mitmekesist loodust ja rikkalikku kultuuri. Ära lase veidi jahedamal temperatuuril end heidutada, sest meil on palju põnevat pakkuda! Tule avasta Eesti võlusid ja jäta endale unustamatu reisikogemus.

Lähipäevad on peamiselt selged, mõõdukalt külmade ööde ja väheste soojakraadidega.

Kolmapäeva öö on selge taevaga ning tuul puhub idast ja kirdest kiirusega 2 kuni 8, saartel ja rannikul iiliti kuni 12 meetrit sekundis. Külma on 3 kuni 8 kraadi, rannikul kohati 0 kraadi.

Ka hommik on valdavalt selge. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 5, saartel ja rannikul kirde- ja idatuul 3 kuni 9 meetrit sekundis. Ja külmakraadid püsivad samas vahemikus nagu öösel ehk 3 kuni 8, rannikul on paiguti kuni 0 kraadi juures.

Päev on päikesepaisteline. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul ning soe päike tõstab õhutemperatuuri kuni 5 kraadini.

Järgnevad päevad tulevad sarnased. Öine keskmine õhutemperatuur püsib neljapäevast pühapäevani vahemikus -5 kuni -6 kraadi, päeva keskmine tõuseb +2 kraadini. Päevad on olulise sajuta ning tuul pigem tagasihoidlik.

Loodame, et peagi saabuvad ka siia Eestisse soojemad ilmad ja päike paistab veelgi eredamalt. Kuigi hetkel püsib ilm päikeseline, on temperatuur endiselt suhteliselt jahe. Siiski on hea meel nautida päikesepaistet ja õuesolemist. Soovime kõigile meeldivat ilma ning loodame, et varsti saabub ka Eestisse soe ja suvine ilm.

Loe rohkem:  Külm ilm jätkub järgmise nädalani | ilm
See sissekanne postitati aastal ilm. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga