Pärnu kaotas Lätis, Rosenthal vedas Tartu võiduni | Korvpall

2295879hc325t24

Tere tulemast Eesti spordiuudistesse! Pärnu korvpallimeeskond kaotas põnevas mängus Läti vastastele, kuid samal ajal suutis Tartu meeskond võidelda end võidule tänu Rosenthali silmapaistvale esitusele. Korvpall on alati olnud oluline osa Eesti spordikultuurist ning see uudis tõestab seda veelkord. Jätkem oma meeskondadele toetust ja jälgigem põnevat korvpalliaktsiooni, mis võib alati pakkuda ootamatusi ja üllatusi.

Korvpalli Eesti-Läti liigas koha eest sõelmängudel heitlev Pärnu Sadam kaotas teisipäeval võõrsil tabeli alumise veerandi klubile Valmiera Glass Viale 56:61 (18:19, 8:10, 7:15, 23:17).

Pärnu oli viimase veerandi alguses 14 punktiga taga (35:49), aga suutis veel 54:53 juhtimagi asuda. Otsustavad hetked mängis kodumeeskond siiski paremini.

Pärnu mängis oma liidri Isaiah Hartita ning meeskonna resultatiivsemateks kerkisid Ivo Van Tamm 14, Robert Valge 13 ja Menno Dijkstra 12 punktiga. Rostõslav Novitskõi tõi võitjatele 16 punkti ja kümme lauapalli.

Pärnu Sadam jätkab 13 ja 13 kaotusega, mis annab hetkel viimasena sõelmängudele viiva kaheksanda positsiooni. Nende lähim jälitaja on TalTech/Optibet (12-14). Mõlemal jääb pidada veel neli kohtumist.

Ülejäänud teisipäeval toimunud mängudes kaotas Rapla Avis Utilitas kodus Ventspilsile 72:76 (9:22, 16:11, 29:21, 18:22), aga Tartu Ülikool Maks & Moorits oli parem BK Ogrest 82:76 (28:15, 22:16, 13:14, 19:31). Märt Rosenthal tõi tartlastele 26 punkti.

Kuigi Pärnu kaotas Lätis toimunud mängu, tõestasid nii nemad kui ka Tartu oma võimeid korvpalliväljakul. Rosenthali tugev esitus aitas Tartu võidule ning näitas meeskonna järjekindlust ja visadust. Kõigile fännidele pakuti põnevat ja pingelist mängu ning kindlasti ootame põnevusega järgmisi kohtumisi. Korvpall on Eestis jätkuvalt populaarne ning meie meeskonnad suudavad konkureerida ka rahvusvahelisel tasemel. Järgmiseks korraks loodame paremat tulemust ja veelgi enam põnevust väljakul!

Loe rohkem:  Kullamäe viskas kolmesed mööda, aga Bilbao jätkab veerandfinaalis | Korvpall