Hsieh triumfeeris slämmiturniiril seitsmendat korda | Tennis

2230410h90c5t24

Tere tulemast, tennisehuvilised! Hsieh Su-wei on taas triumfeerinud slämmiturniiril ja see kord juba seitsmendat korda. Taiwani tennisist näitas oma võrratut oskusteavet ja võimsat mängustiili, tõustes taas võidule suurel lavaplatsil. Tema võidukäik on pannud kogu tennisemaailma imetlema tema pühendumust ja andeid. Hsieh on tõestanud end korduvalt kui üks tennise maailma tippmängijatest ning tema võidud on jätnud jälje spordimaailma ajalukku. Tulge ja liituge meiega, et tähistada selle suurepärase sportlase triumfi!

Austraalia lahtistel tennisemeistrivõistlustel mängiti välja esimene karikas, kui segapaarismängus võidutses draamatilise lahingu järel Taiwani-Poola duo Su-Wei Hsieh – Jan Zielinski.

Kolmanda asetusega Hsieh ja Zielinski läksid finaalis vastamisi teise asetusega Desirae Krawczyki (USA) ja Neal Skupskiga (Suurbritannia). Kuigi Hsieh ja Zielinski jõudsid finaali settigi loovutamata, tuli neil kohe avasetis kiire lõppmängu järel vastaste 7:6 (5) paremust tunnistada. Taiwani-Poola tandem võitis aga teise seti 6:4.

Otsustavas kolmandas setis asusid Hsieh ja Zielinski 4:0 juhtima, kuid esimese matšpalli said hoopis vastased seisul 9:8. Hsieh ja Zielinski suutsid selle päästa ja skoorisid seejärel kolm punkti järjest, teenides lõpuks 6:7 (5), 6:4, 11:9 võidu.

Hsiehi ja Zielinski võidu tegi erakordsemaks asjaolu, et nad otsustasid jõud ühendada päev enne turniiri algust. “Ma ei teadnud kuni viimase hetkeni, kellega koos segapaaristurniiril mängin. Otsisin paarilist kuni viimase päevani ja kuidagi juhtus nii, et kõik laabus hästi. Nii et võib-olla saame ka järgmistel turniiridel koos mängida. See oli suurepärane kogemus,” ütles Zielinski autasustamisel.

27-aastane Zielinski teenis karjääri esimese suure slämmi turniiri tiitli. 38-aastasele Hsiehile oli see aga juba seitsmendaks slämmitiitliks ning tal on võimalus kohe kaheksas võita, kui ta võidutseb koos belglanna Elise Mertensiga naispaarismängus. Hsieh ja Mertens lähevad naispaarismängu finaalis vastamisi Jelena Ostapenko (Läti) ja Ljudmila Kitšenokiga (Ukraina).

Loe rohkem:  Glinka jõudis Šveitsis kaheksa parema sekka | Tennis

Kokkuvõttes võib öelda, et Taiwanist pärit tenniseäss Hsieh Su-Wei triumfeeris järjekordselt slämmiturniiril, võites oma seitsmenda tiitli karjääri jooksul. Tema võidukäik näitab tema pühendumist ja võistlusvõimet suurtel areenidel. Samuti on see inspireeriv saavutus kõigile tema fännidele üle maailma ning annab tõuke tennise populaarsusele Eestis ja kogu maailmas. Hsieh Su-Wei võidud on tõestuseks sellest, et tugev tahe ja pühendumine võivad viia suurte saavutusteni spordis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga