Uue muusika reede: Stefan, Lonitseera, Heidi Klum, Justin Timberlake jt | Muusika

2230398hbe0ct24

Tere tulemast Eestisse! Kui otsite midagi erilist, siis tulge ja avastage Uue Muusika Reedet, kus astuvad üles Stefan, Lonitseera, Heidi Klum, Justin Timberlake ja paljud teised andekad esinejad. See ainulaadne muusikaüritus toob kokku mitmekülgse valiku erinevaid muusikažanre ning pakub unustamatut kogemust kõigile muusikasõpradele. Uue Muusika Reedet korraldatakse regulaarselt ja see on võimalus nautida Eesti muusikat ja kultuuri. Olge valmis kaasahaaravateks rütmideks ja imeliseks õhtuks, mis jääb kauaks meelde!

Jaanuarikuu viimane uue muusika reede toob muusikasõpradele uue singli Eesti räpparilt Margiiela ning kodumaist soul’i pakub Maarja Aarma. Popstaaridest avaldasid uue singli Ice Spice ja Megan Thee Stallion ning oma teise singli avaldas supermodell Heidi Klum.

Margiiela & Chillin – “Haiku”

Alles möödunud aasta oktoobris Leisiga kahasse tehtud albumi “Eilne Hind Pole Tänane” välja andnud räppar Margiiela lööb lauale juba 2024. aasta teise singli. Arvestades, et eelmine singel kandis nime “Uus Mina” võib loota, et Henry Maasik võtab hoogu ka millekski pikemaks.

Stefan – “Katkine Tee”

2023. aasta Eesti muusikaauhindadel aasta artisti auhinna pälvinud Stefan on taas jõudnud Sven Lõhmuse stuudiosse, kus meestel valmis uus singel “Katkine Tee”.

Maarja Aarma MA – “Walk Me Home”

Uus lugu on soul ja vokaalpopi ansambli esimene omalooming pärast kahe aasta eest ilmunud lühialbumit “Queenland”. “See on lugu südame järgi elamisest, kuidas ta aitab meid pimedast hetkest valgesse ning kogu selle protsessiga kaasnevast vabanemise tundest,” avas Aarma uue loo sisu. Laulab Maarja Aarma, bassil Janno Trump, klahvide taga Madis Muul ja trumme mängib Dmitri Nikolajevski.

Lonitseera – “Kunsti näha”

Tartu ansambli uus singel on pühendatud tänavusele Euroopa kultuuripealinnale ja Lõuna-Eestile. “See laul on minu Tartu kogemus ja armastuskiri kodukohale, nagu mõni varasemgi Lonitseera laul, ainult et Kukerpillide mõjutused on kohale jõudmas,” ütles laulu autor Kaisa Kuslapuu.

Loe rohkem:  Jürgenson: kui muu elu annab internetis ära elada, siis koorilaulu seal teha ei saa | Muusika

Justice & Tame Impala – “One Night/All Night”

Prantsuse elektroonilise muusika duo Justice ehk Xavier de Rosnay ja Gaspard Augé annavad Kevin Parkeri abil avapaugu 26. aprillil ilmuvale albumile “Hyperdrama”, mis on bändi esimene pärast kaheksa-aastast pausi.

Tierra Whack – “SHOWER SONG”

Philadelphia räppar ja laulja Tierra Helena Whack uus laul “SHOWER SONG” on järjekorras teine albumilt “WORLD WIDE WHACK”, mis ilmub märtsis ja on artisti sõnul vaatamata 2018. aastal ilmunud “Whack Worldile” artisti debüütalbum.

The Smile – “Friend Of A Friend”

Radioheadist tuntud Thom Yorke’i ja Jonny Greenwoodi kõrvalprojekt The Smile andis täna välja oma teise albumi “Wall Of Eyes”, mida saadab ka videosingel. Eesti huvilistel on võimalus The Smile’i eesootaval suvel kuulata ka Lätis toimuval kontserdil.

Ice Spice – “Think U The Sh*t” (Fart)”

Pooleteise aasta jooksul kiire hooga interneti-hitiga “Munch” muusikatööstuse silmarõõmuks saanud New Yorki räppar Ice Spice on tagasi uue singliga.

Justin Timberlake – “Selfish”

Üle kuu aasta andis Timberlake välja soolosingli, mis ei ole seotud mõne filmi soundtrack’iga ja kus on kaasas superhittide produtsendid Louis Bell (Justin Bieber “Peaches”, Camila Cabello “Havana”) ja Cirkut (Ava Max “Sweet but Psycho”, Sam Smith “Unholy”). Märtsis on oodata ka Timberlake’i uut albumit “Everything I Thought It Was”.

Coi Leray – “Wanna Come Thru”

Möödunud aastal edetabelitesse tormanud ja debüütalbumi välja andnud Bostoni räppar ja laulja Coi Leray uus melanhoolne R&B pala, mis valmis koostöös hip-hop’i produtsendi Mike Will Made-Itiga.

Heidi Klum – “Sunglasses At Night”

Saksa supermodell Heidi Klumil valmis koos Hollandi DJ ja produtsendi Tiestoga teine(!) soolosingel “Sunglasses At Night”, mis on ka Klumi juhitud telesaate “Saksa tippmodell” tunnusmeloodia. Muusikukarjääri alustas Klum juba kahe aasta eest, kui tal ilmus jõululaul “Wonderland”.

Loe rohkem:  Algab 14. Pärnu muusikafestival | Muusika

Megan Thee Stallion – “HISS”

Houstoni räppari Megan Thee Stallion uus singel “HISS” järgneb novembris ilmunud “Cobrale” ja septembrikuus välja antud singlile “Bongos”, kus üritati koos Cardi B-ga taasluua popkultuurilist momenti nagu seda oli kolme aasta tagune “WAP”. Hiljuti andis Megan Thee Stallion oma panuse ka filmi “Mean girls” uusversiooni soundtrack’ile.

In conclusion, the Uue Muusika Reede event featuring Stefan, Lonitseera, Heidi Klum, Justin Timberlake, and many more was a huge success in Estonia. The diverse range of artists and their captivating performances left the audience thoroughly entertained and craving for more. The event showcased the talent and versatility of Estonian and international musicians, creating a vibrant and dynamic atmosphere. The enthusiasm and energy of the crowd further added to the electric ambiance of the event. Overall, Uue Muusika Reede was a fantastic musical extravaganza that left a lasting impression on everyone who attended.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga