Tallinna foorid streigivad niiskuse tõttu | Eesti

2230404hb101t24

Tallinna foorid on tekitanud segadust ja pahameelt, kuna nende töö on häiritud niiskuse tõttu. See probleem on viinud mitmete fooride streikideni, mis on põhjustanud liikluskaose linna tänavatel. Inimesed on hädas üha pikenevate liiklusummikute ja hilinemistega ning nõuavad kiiret lahendust sellele probleemile. Niiskus on muutunud ootamatuks takistuseks linnaliikluse sujuvale toimimisele ning see on tekitanud suurt muret kohalike elanike seas. Millised on lahendused sellele probleemile ja kuidas see mõjutab linna elanikke edaspidi?

Viimase nädala jooksul on esinenud Tallinna kesklinna piirkonna valgusfooride töös rikkeid. Fooride tõrkumist põhjustavad linna liiklusosakonna väitel niisked ilmastikuolud.

ERR-i lugejad andsid märku, et Tallinna kesklinna piirkonna foorides on esinenud viimasel ajal tihti tõrkeid. Lugejad tõid esile, et probleem puudutab eriti Liivalaia ja Veerenni tänava piirkonda, samuti Tartu maanteed, kus foorides vilgub ainult kollane tuli.

Tallinna transpordiameti liiklusosakonna liiklusseadmete spetsialist Raimond Nõugast ütles, et tegemist on tehniliste probleemidega, mida esineb niiskete ja märgade ilmadega tavapärasest rohkem.

“Rikkebrigaadid tegelevad niiskusest tingitud probleemide lahendamisega pidevalt,” ütles Nõugast ERR-ile.

Nõugaste sõnul on viimastel päevadel selliseid juhtumeid esinenud mitmel ristmikul kesklinna piirkonnas.

“Sellises olukorras, kui foorid ei tööta, peavad sõidukijuhid lähtuma ristmikule paigaldatud liiklusmärkidest,” rõhutab Nõugast. 

In conclusion, the issue of the malfunctioning traffic lights in Tallinn due to moisture is a concerning problem that needs to be addressed promptly. The safety of both pedestrians and drivers is at risk when traffic lights fail to function properly. It is essential for the local authorities to take necessary measures to prevent such issues from occurring in the future. Regular maintenance and monitoring of the traffic lights should be implemented to ensure their reliable operation, even in humid conditions. Ultimately, the safety and convenience of the public should be the top priority in resolving this issue.

Loe rohkem:  Metropoliit Eugeni lahkub teisipäeval Eestist | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga