Hollandi tänavune eurolaul purustas esimestel päevadel mitu rekordit | Eurovisioon

2294553h28f9t24

Hollandi tänavune eurolaul on põhjustanud tõelise sensatsiooni Eurovisiooni fännide seas, purustades esimestel päevadel mitmeid rekordeid. Laul on vallutanud südamed üle kogu Euroopa ning tõotab olla üks kõigi aegade meeldejäävamaid esitusi. Selle populaarsus ulatub kaugemale kui iga teine eurolaul viimaste aastate jooksul, pannes kahtluse alla senised võidufavoriidid. Hollandi eurolaul on tõestanud end innovaatilise, kaasahaarava ning erakordselt võimsa etteastega. Eurovisioon on taas üllatanud ning Hollandi esitus on kindlasti üks selle aasta märkimisväärseimaid.

Tänavu Hollandit Eurovisioonil esindav Joost Klein purustas looga “Europapa” esimestel päevadel mitu rekordit, muu hulgas sai sellest Hollandis ühe ööpäevaga enim Spotifys kuulamisi kogunud lugu.

Joost Klein sõnas detsembris, et Eurovisioonil osalemine on tema jaoks unistuse täitumine. “Varem vaatasin seda ekraani külge liimituna koos vanematega. Mul on au Hollandit esindada ja ma annan endast kõik, et parim tulemus saavutada,” rääkis ta.

Klein valiti välja enam kui 600 artisti seast. Hollandi valikukomisjoni esimees Twan van de Nieuwenhuijzen märkis toona, et Joost Kleini kasuks rääkis tema võistlusloo potentsiaal üle-euroopaliseks hitiks saada.

Hollandi tänavune võistluslugu “Europapa” jõudis kuulajateni 29. veebruaril ning see purustas kohe mitu rekordit, muu hulgas sai sellest Hollandis ühe ööpäevaga enim Spotifys kuulamisi kogunud lugu.

Hollandi ajaleht Algemeen Dagblad kirjutas, et “Europapa” kogus 24 tunniga Spotifys 1 216 921 kuulamist. Sellega purustas Klein senise Duncan Laurence’i “Arcade’i” rekordi. Samuti lööb lugu laineid Belgias, olles tõusnud naaberriigi Spotifys populaarseimate lugude edetabeli tippu. Eesti Spotify top 50-s on lugu 35. kohal.

Kolme päevaga on “Europapa” ametlik muusikavideo Youtube’is üle 5,4 miljoni vaatamise kogunud ning on hetkel selleaastase võistluse vaadatuim muusikavideo.

Hollandi tänavune eurolaul on tõesti purustanud mitmeid rekordid esimestel päevadel ning see on toonud suurt uhkust ja rõõmu nii Hollandile kui ka kogu Eurovisiooni fännidele üle maailma. Muusika ühendab inimesi ja toob rõõmu ning see eurolaul on kindlasti suurepärane näide sellest. Loodame, et hollandlased suudavad säilitada oma positiivse momentumi ja võidavad Eurovisiooni suure võistluse, et tuua veelgi rohkem rõõmu ja elevust nii enda riigile kui ka kõigile fännidele. Oh happy days!

Loe rohkem:  Järgmine noorte Eurovisioon toimub Hispaanias | Eurovisioon

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga