HÕFF näitab “Karupoeg Puhhi” õudusfilmi järge | Film

2308113h5618t24

Tere tulemast Eesti kõige ootamatumale filmifestivalile HÕFF-ile! Seekord on meil erakordne au näidata teile midagi täiesti unikaalset – “Karupoeg Puhhi” õudusfilmi järge. See pole tavaline Disney klassika järg, vaid kõhedusttekitav ja kaasahaarav film, mis keerab lapsepõlve lemmiktegelaste maailma pea peale. Kui sa arvasid, et tead kõike Puhhist ja tema sõpradest, siis ole valmis üllatusteks ja põnevuseks, sest see film viib sind seiklusele, mida sa ei unusta kunagi. Ära jää ilma võimalusest kogeda midagi nii unikaalset ja hirmuäratavat – HÕFF ja “Karupoeg Puhhi” õudusfilmi järg ootavad sind!

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivalil näeb esmakordselt Eestis mullu ilmunud õudusfilmi järge “Karupoeg Puhh: veri ja mesi 2”.

Viis kuud pärast Saja Aakri metsas toimunud mõrvu ei saa Puhh koos oma sõpradega enam rahu – neid otsitakse taga. Kättemaksuks otsustatakse minna linna ja külastada posttraumaatilise stressi käes vaevlevat Christopher Robinit, et vanad arved lõplikult klaarida.

HÕFFi juht Helmut Jänes nimetab Puhhi-filmi huvitavaks fenomeniks, millest ei saa mööda vaadata. “See, kuidas üks autsaider keerab laste lemmikkangelase kuvandi pahupidi ja teeb temast põlve otsas valmis õudusfilmi, mis teenib vaatamata muttatampimisele miljoneid dollareid, väärib tähelepanu,” ütles ta.

2023. aastal ekraanidele jõudnud “Karupoeg Puhh: veri ja mesi” tõi oma 30 000 dollari suuruse eelarve juures ainuüksi kinodes sisse ligemale kuus miljonit dollarit, aga pälvis ka viis halvimate filmide auhinda Kuldne Vaarikas.

Filmi “Karupoeg Puhh: veri ja mesi 2” levitab Eestis Unlimited Media.

Lisaks kuulutas Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival täna välja Pakistanist pärit Kanada filmitegija Zarrar Kahni filmi “Leekides”, mis esindas tänavu Pakistani ka mitteingliskeelsete filmide Oscari konkurentsis.

Loe rohkem:  Ralf Sauter: "Mai ja detsember" on tõsine film, mis ei karda vahel kentsakas olla | Film

Üleloomuliku õudusfilmi sugemetega psühholoogilises põnevusfilmis peavad ema ja tütar pärast perekonnapea surma leidma eneses jõudu, et jääda ellu patriarhaalses ühiskonnas, kus neid ähvardab miski, mida nad seletada ei oska.

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival toimub 26.–28. aprillini. 

Kokkuvõtteks võib öelda, et Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festivali otsus näidata “Karupoeg Puhhi” õudusfilmi järge tekitas palju elevust ja huvi nii festivalikülastajate kui ka fantaasiafilmide fännide seas. Film pakkus ootamatuid pöördeid ja huvitavaid karaktereid, mis viisid publiku emotsionaalselt kaasa. HÕFF näitas taas kord oma julget lähenemist ja tahet tuua vaatajateni originaalseid ja üllatavaid filme. Järgmine festivali aasta ootusäreva ja huviga uusi filme ning põnevaid elamusi pakkuma.

See sissekanne postitati aastal Film. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga