Hiiumaa haigla peahoone remont sai valmis | Eesti

2288679h0ba9t24

Tere tulemast Hiiumaa haigla peahoone remonditööde lõpuleviimise pidulikule avamisele! Pärast pikki ja põhjalikke renoveerimistöid on haigla peahoone lõpuks valmis vastu võtma uuendatud ja kaasaegseid meditsiiniteenuseid pakkuvate rajatiste loendamatu hulk. See sündmus tähistab olulist verstaposti Hiiumaa tervishoiuteenuste arengus ning pakub kogukonnale kauaoodatud ja täiustatud ravivõimalusi. Tulge ja avastage uuenenud haiglakompleks ning olge osa selle ajaloolisest avamisest!

Hiiumaal avati neljapäeval haigla renoveeritud peahoone.

Lisaks Hiiumaa haigla renoveerimisele ehitati Hiiumaa tervisekeskuse ruumid Kärdlas ja Käinas ning loodi Hiiumaa haiglale kuni 72 tundi kestev generaatoritoide.

Kogu Hiiumaa tervishoiuvõrgu uuendamine maksis kokku ligi 13 miljonit eurot.

Haigla peahoone renoveerimine toob hiidlastele ka uusi teenuseid nagu kolonoskoopiauuring.

“Kõige suurem töö oli erakorralise meditsiini osakonna ehitus, siis me ehitasime köögiploki, isolatsioonipalati, estakaadi, renoveerisime sünnitusosakonna. Kogu maja sai renoveeritud ja labor nii, et ühtegi kohta majas ei ole, mis ei ole renoveeritud,” ütles Hiiumaa haigla juhatuse liige Riina Tamm.

Kokkuvõttes võib öelda, et Hiiumaa haigla peahoone renoveerimine on lõpuks valmis saanud ning see on oluline samm kohaliku tervishoiu ja heaolu parandamise suunas. Renoveeritud hoone tagab paremad tingimused nii patsientidele kui ka meditsiinitöötajatele ning aitab parandada haigla teenuste kvaliteeti. See näitab, et Eesti valitsus ja kohalik kogukond on tervisevaldkonda panustanud ning võtnud konkreetseid samme tervishoiusüsteemi arendamiseks. Loodame, et renoveeritud haiglahoone aitab parandada piirkonna terviseolukorda ja pakub elanikele kiiremat ja kvaliteetsemat arstiabi.

Loe rohkem:  Presidendi, riigikogu esimehe ja riigikohtu esimehe palk kerkib 9200 euroni | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga