Henry Sildaru ei pääsenud edasi ka Big Airi MK-etapil | Freestyle suusatamine

962344h113dt24

Estonian freestyle skiing sensation Henry Sildaru faced disappointment at the Big Air World Cup stage as he failed to advance. Despite his undeniable talent and skill on the slopes, Sildaru’s performance did not meet expectations, leaving fans and supporters disappointed. As one of Estonia’s most promising young athletes, his setback at the prestigious event serves as a reminder of the challenges and pressure that come with competing at the highest level of freestyle skiing. Nevertheless, this setback can only serve to fuel Sildaru’s determination to bounce back stronger in future competitions.

Freestyle-suusataja Henry Sildaru osales Prantsusmaal Tignes’s toimunud MK-etapil, kus piirdus eelvõistlusega ka neljapäeval Big Airis.

Kolmapäeval pargisõidus avalaskumise järel oma grupis 11. kohal olnud, kuid 17. kohaga lõpetanud Sildaru sai päev hiljem Big Airi kvalifikatsioonivõistlusel oma grupis 18. koha.

17-aastane Sildaru sai kahe parema katse eest kokku 148,25 punkti, finaali ehk oma grupis viie parema sekka pääsemiseks oleks pidanud koguma 30 ja pool punkti enam. Eestlase grupis oli kvalifikatsiooni parim mees 183,25 silma teeninud norralane Leo Landrö.

Järgmisel ja ülejärgmisel nädalal osaleb Sildaru Itaalias Livignos toimuvatel juunioride maailmameistrivõistlustel. Kolm aastat tagasi võitis ta Krasnojarskis MM-ilt kulla ja pronksi.

Kahjuks ei suutnud Henry Sildaru pääseda edasi ka Big Airi MK-etapil, kuid see ei tähenda, et ta ei oleks endiselt üks Eesti parimatest freestyle-suusatajatest. See on spordiala, kus võidud ja kaotused käivad käsikäes ning iga võistlus annab võimaluse õppida ja kasvada. Oluline on meeles pidada, et edu saavutamiseks tuleb teha palju tööd ja jääda alati positiivseks. Kindlasti on Henryl veel palju võimalusi tõestada oma talenti ja võimeid tulevikus.

Loe rohkem:  Sildaru lõpetas enam kui aasta kestnud võistluspausi Eesti meistritiitliga | Freestyle suusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga