Glinka pääses poolfinaali, Ojakäär langes konkurentsist | Tennis

2126978hf581t24

Tennis fans in Estonia are buzzing with excitement as Glinka advances to the semi-finals, showcasing exceptional skill and determination on the court. On the other hand, Ojakäär’s unexpected exit from the competition has left spectators shocked and eager to see how the remaining contenders will fare. The intense competition and thrilling matches have kept audiences on the edge of their seats, highlighting the incredible talent and passion for tennis in Estonia. Stay tuned as the competition heats up and the players battle it out for the ultimate victory.

Maailma edetabelis 469. real paiknev Daniil Glinka pääses Prantsusmaal Poitiers’s toimuval M15 kategooria ITF-i tenniseturniiril poolfinaali. Paar tundi hiljem oli Oliver Ojakäärul (ATP 939.) võimalus kaasmaalasega vastamisi minna, kuid ta pidi oma veerandfinaalkohtumises vastase paremust tunnistama.

Turniiril viienda asetuse saanud Glinka kohtus briti Hamish Stewartiga (ATP 485.), kes jäi avasetis eestlase vastu 0:2 kaotusseisu. Glinka lubas vastasel veel 3:3 viigini jõuda, aga võitis siis kolm geimi järjest, et avasetis 6:3 võit vormistada.

Teine sett möödus tasavägiselt ning kumbki mängija ei suutnud teisest eralduda. Glinka juhtimisel vahetati geimivõitusid kuni lõppmänguni välja, kus eestlane 1:2 kaotusseisust kolm punkti järjest teenis. Glinka hoidis siis vastast vähemalt punkti kaugusel ning realiseeris 7:6 (5) setivõiduga edasipääsu poolfinaali.

Eestlaste vastasseis aga aset ei leia, sest Ojakäär pidi veerandfinaalis prantslase Fabien Salle’i (ATP 823.) paremust tunnistama. Eestlane võitis avaseti 7:6 (2), kuid kaotas järgmised kaks setti 3:6 ja 4:6.

Glinka ja Salle varasemalt kohtunud ei ole.

In conclusion, Glinka’s success in advancing to the semifinals is a commendable achievement that showcases his talent and determination in the sport of tennis. On the other hand, Ojakäär’s elimination from the competition serves as a reminder of the challenges and unpredictability of sports. It is clear that both players have put in a tremendous amount of effort and skill into their performances, and their journey in the competition is a testament to their dedication to the game. As the competition continues, it will be exciting to see how Glinka fares in the semifinals and who will ultimately emerge victorious in this thrilling tennis tournament.

Loe rohkem:  Hsieh triumfeeris slämmiturniiril seitsmendat korda | Tennis