Glinka marssis Itaalias poolfinaali, Tamm andis Egiptuses loobumisvõidu | Tennis

2094413hbb53t24

Tennis fans in Estonia are buzzing with excitement as they follow the latest news of Glinka’s victory in Italy and Tamm’s impressive triumph over Egypt. The thrilling matches have captivated audiences, showcasing the incredible talent and determination of these tennis stars. With each win, they continue to make Estonia proud on the international stage. Stay tuned as we cheer on our athletes and witness their journey to the top in the world of tennis.

Eesti tennisist Daniil Glinka (ATP 489.) teenis reedel Itaalias Trentos toimuval M25 taseme ITF-i turniiril poolfinaali koha, kui alistas belglase Tibo Colsoni (ATP 431.) kahes setis. Kristjan Tamm (ATP 1064.) pidi aga Sharm el Sheikhi M15 taseme turniiril veerandfinaalis loobuma.

Glinka alustas veerandfinaali hästi ning murdis koheselt Colsoni servi, minnes siis 2:0 juhtima. Glinka hoidis seejärel vastast vähemalt geimi kaugusel ning realiseeris lõpuks 6:4 setivõidu.

Teine geim läks sarnase stsenaariumi järgi: eestlane võitis esimesed kaks geimi ning ei loovutanud siis eduseisu, kuid ei suutnud kahegeimilisest edust enamat. Glinka vormistas taas 6:4 setivõidu ning lunastas sellega koha poolfinaalis.

Tema vastane on turniiril teise asetuse saanud itaallane Giovanni Oradini (ATP 395.), kes kohtus veerandfinaalis Jerome Kymiga (ATP 430.), kuid šveitslane pidi avaseti lõpus loobumisvõidu andma. Glinka ja Oradini varasemalt kohtunud ei ole.

Sharm el Sheikhis toimuval M15 taseme turniiril veerandfinaali jõudnud Kristjan Tamme (ATP 1064.) teekond sai aga reedel lõpu, sest eestlane pidi pärast kolme geimi hollandlasele Mees Rottgeringile (ATP 1056.) loobumisvõidu andma.

Overall, the recent news of Glinka advancing to the semi-finals in Italy and Tamm securing a walkover victory in Egypt showcases the strength and determination of Estonian tennis players on the international stage. These victories are a testament to their hard work and dedication to the sport. It is a proud moment for Estonia to see its athletes competing at such a high level and achieving success. Congratulations to Glinka and Tamm for their impressive performances, and may they continue to bring pride and recognition to Estonian tennis in future competitions.

Loe rohkem:  Osaka võitis Pliškova vastu seti, aga langes konkurentsist | Tennis