Glinka alistas veerandfinaalis esimese asetusega briti | Tennis

2123732h8263t24

Tennis fans in Estonia were left in awe as Glinka triumphed over the top-seeded British player in the quarterfinals. The victory came as a pleasant surprise to many, as Glinka showcased his incredible skill and determination on the court. As the underdog in the match, his win solidifies his status as a rising star in the tennis world. Estonians are now eagerly anticipating his next match, cheering him on as he continues to defy expectations and take on the best in the sport.

Daniil Glinka pääses Šveitsis Trimbachis jätkuval ITF-i tenniseturniiril poolfinaali, kui alistas maailma edetabelis enam kui saja koha võrra kõrgemal asetseva Aidan McHugh’ kahes setis.

Ise turniiril viienda asetuse saanud Glinka (ATP 469.) ja McHugh (ATP 348.) heitlesid avasetis tasavägiselt ning vahetasid eestlase juhtimisel geimivõitusid üheksa geimi järjest, kuid siis sai Glinka hakkama matši esimese murdega ning realiseeris 6:4 setivõidu.

Teises setis alustas Glinka kolme järjestikuse geimivõiduga ning hoidis siis vastase vähemalt kahe geimi kaugusel, teenides 6:4 setivõiduga poolfinaalikoha.

Eestlane lõi vastasele seitse ässa ja tegi kolm topeltviga, McHugh sai hakkama nelja ässaga ja tegi kaks topeltviga. Glinka oli esimeselt servilt kliiniline, teenides punkti 89 protsendil võimalustest. Kolmest murdevõimalusest realiseeris eestlane kaks, tõrjudes ühtlasi vastase ainsa võimaluse.

Poolfinaalis läheb eestlane vastamisi võitjaga paarist Mika Brunold (ATP 553.) – Antoine Hoang (ATP 498.).

Glinka tõestas oma võimeid ja võidutses veerandfinaalis esimese asetusega briti mängija üle. Tema tugev mäng ja kindel esitus tõid talle väärtusliku võidu ning näitasid, et ta on tõsine konkurent sel turniiril. See võit annab talle enesekindlust edasiseks ja tõestab, et ta suudab võistelda kõige tugevamate vastaste vastu. Glinka jätkab tubli mänguga ning tema edusammud tõotavad põnevust ja üllatusi ka edasistes mängudes.

Loe rohkem:  Ostapenkost sai esimene tänavu kaks turniiri võitnud naine | Tennis