Galerii: Laura De Jaegeri isikunäitusel kõnelesid möödunud näituste jäljed | Kunst

2318826h9a18t24

Tere tulemast Laura De Jaegeri isikunäitusele, kus kunstnik avab oma loomingus möödunud näituste jäljed ja kõneleb oma kunstilisest teekonnast. Galeriis saab näha põnevaid teoseid, mis peegeldavad De Jaegeri unikaalset stiili ja sügavat emotsionaalset maailma. Tema kunst paneb külastajad mõtlema ja tunnetama ning avab uksed uutele perspektiividele ja tõlgendustele. Astuge sisse galeriisse ja avastage Laura De Jaegeri võrratu talent ning kirg kunsti vastu.

Neljapäeval, 21. märtsil avati Hobusepea galeriis Laura De Jaegeri isikunäitus “Box Seats. Ridadevaheline”, mis põimib kokku varasemate näituste jäänukid ja jäljed.

“Box Seats. Ridadevaheline” põimib kokku varasemate näituste jäänukid ja jäljed, pöörates tähelepanu objektidele, mis on silme alt ära pandud, kuid siiski alles hoitud. Võttes endale kõhkleva detektiivi rolli, ristküsitleb De Jaeger neid objekte kui paljusid narratiive kandvaid aluseid või fiktsionaalseid katalüsaatoreid.

Kunstnik Laura De Jaeger (1995) töötab Tallinnas ja Brüsselis. Kogumise, vormistamise ja parafraseerimise abil uurib ta, kuidas iga päev annab objektidele ja ruumidele laengu ning ka muudab neid. De Jaeger läheneb kunstnikutegevusele kui platvormile, milleks võib olla nii kirjutamine, kaasamine, organiseerimine kui ka töö materjaliga. Tal on magistrikraad vabades kunstides (LUCA School of Arts / EKA) ja kultuuriuuringutes (KU Leuven) ning ta on osalenud näitustel Belgias, Eestis, Soomes ja Saksamaal. 2023. aastal pärjati ta Eesti Kultuurkapitali aastapreemiaga.

Näitus jääb avatuks 15. aprillini 2024.

Laura De Jaegeri isikunäitus “Möödunud näituste jäljed” tõestab kunstniku ainulaadset vaadet maailmale ning tema võimet väljendada emotsioone ja ideid läbi oma kunsti. Näitus kõneleb mitmetest teemadest nagu minevik, ajalugu ja kultuur, õhutades vaatajaid mõtlema ja tunnetama sügavamalt. De Jaegeri tööd on visuaalselt kaunid ja intrigeerivad, tekitades kõnekat dialoogi kunstimaailmas. Tema isikunäitus on inspireeriv ning pakub elamusi ja avastamisrõõmu kõigile kunstihuvilistele.

Loe rohkem:  Maalikunstnik Eero Alev: laste loomingus on pöörane vabadus | Kunst

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga