Galerii ja video: Super Bowli poolaja vaheetendusel esines Usher | Muusika

2255487h69c7t24

Tere tulemast Eestisse! Super Bowli poolajalõpus esinenud Usher tõi lavale maailmatasemel meelelahutuse, mis jäi kauaks meelde. Tema silmapaistev esinemine pakkus emotsionaalset kogemust kõigile staadionil viibijatele ning kaugemal publikule kodus. Usher tõestas taas kord oma andeid ning näitas, miks ta on üks maailma tippartistidest. Galeriis ja videotes saate uuesti kogeda seda meeleolukat hetke ning nautida Super Bowli poolaja vaheetenduse võlu. Usher andis oma parima ning see on midagi, mida kindlasti ei tasuks mööda lasta.

Eesti aja järgi esmaspäeva varahommikul Las Vegases Allegiant staadionil toimunud Super Bowli poolaja vaheetendusel astus üles Usher.

Usheriga astusid lavale Alicia Keys, Will.I.Am, Ludacris, Lil Jon, H.E.R ja Jermaine Dupri. 13-minutilise vaheetendusel ajal kõlasid staadionil lood “Caught Up”, “U Don’t Have to Call”, “Superstar”, “Love in this Club”, “Ain’t Got You,” “My Boo”, “Confessions Part II”, “Nice & Slow”, “Burn”, “Bad Girl”, “U Got It Bad”, “OMG”, “Turn Down for What” ja “Yeah”.

Usheri esinemist Super Bowli poolaja vaheetendusel saab täispikkuses vaadata Youtube’ist.

Ameerika Ühendriikide rüügihümni “The Star-Spangled Banner” kandis ette kantrilaulja ja näitleja Reba McEntire.

Lisaks astus üles Post Malone, kelle esituses kõlas lugu “America the Beautiful”.

Kokkuvõttes oli Usher’i esinemine Super Bowli poolaja vaheajal Galeriis ja videos muljetavaldav ning meeleolukas. Tema energiline show ja võimas hääl pakkusid vaatajatele tõeliselt meeldejääva elamuse. Usher’i esinemine tõestas taas kord, miks ta on üks kõigi aegade suurimaid artiste. Tema võimekus laval ja karisma olid lihtsalt vapustavad ning see jättis kõigile unustamatu mulje. Oli suur au ja rõõm teda meie kultuurisündmusel näha ning meil on hea meel, et ta jagas oma andeid meiega.

Loe rohkem:  Anett Tamm uuest singlist: mul pole ükski protsess nii lihtsalt käinud | Muusika

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga