Galerii ja video: Reet Linnal täitus 55 aastat Eesti Televisioonis | Tele/raadio

2302176h3896t24

Tere tulemast Eesti Televisiooni maailma, kus tähistame Reet Linna 55-aastast panust meie ekraanidel! See ikooniline tele- ja raadiopersoon on võlunud meie südameid juba aastakümneid ning tema talent on muutnud meie meelelahutuskogemuse rikkamaks. Olgu tema rollideks siis saatejuht, näitleja või laulja, on ta alati suutnud sära tuua meie ekraanidele. Tutvustame teile galeriid ja videot, mis toovad teieni Reet Linna karisma ja annavad aimu tema muljetavaldavast karjäärist Eesti meedia maastikul. Astuge sisse ja avastage koos meiega Reet Linna imeline maailm!

Esmaspäeval õnnitleti Eesti Rahvusringhäälingus Reet Linnat, kellel täitus 55 aastat teletööd Eesti Televisioonis.

Reet Linna on töötanud Eesti Televisioonis 1969. aastast. Algust tegi ta muusikasaadetega ning töötas ka Eesti Telefilmi assistendina. 1973. aastast töötas ta muusika- ja meelelahutussaadete toimetaja ning saatejuhina.

Reet Linna juhtimisel on Eesti televaatajateni jõudnud meelelahutuslik telemäng “Kuulus ja kummaline”, Eesti levimuusika teemaline portreesaatesari “Ob-la-di, ob-la-da”, muusikasaade “Tähed muusikas”, “Laulge kaasa” ning 2011. aastast juhib Linna saadet “Prillitoos”.

“Terevisioon” tähistas tähtsat päeva kokkuvõtva klipiga Linna karjäärist:

Kokkuvõtteks võib öelda, et Reet Linn on olnud Eesti Televisiooni oluline osa juba 55 aastat ning tema panus tele- ja raadiomaastikule on hindamatu. Tema kirev karjäär ja mitmekesised saated on võitnud paljude vaatajate südameid ning tema looming on jäänud Eesti meedia ajalukku. Tähistades Reet Linni 55. aastapäeva, avaldatakse austust tema pühendumusele ja professionaalsusele, mis on teinud temast ühe armastatuima ja austatuima meediategelase Eestis.

Loe rohkem:  Galerii: "Eesti mäng" on jõudnud poolfinaalini | Tele/raadio

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga