Galerii: Eesti Laulu finalistid asusid proove tegema | Eesti Laul

2260356h4da9t24

Tere tulemast Eesti Laulu finaalide proovidesse! Galerii avab uksed ühele Eesti muusika kõige oodatumale sündmusele, kus finalistid asusid tegema viimaseid ettevalmistusi enne suurt showd. Oodata on põnevaid esitusi ja suurepärast muusikat, mis paneb publiku südamed kiiremini põksuma. Eesti Laul on alati olnud täis põnevust, üllatusi ja kvaliteetset muusikat ning finaaliproovid ei ole erandiks. Olge valmis kogema kaasakiskuvat atmosfääri ja tõeliselt meeleolukat etteastet.

Laupäeval toimub Tondiraba jäähallis Eesti Laulu finaal, kus astub võistlustulle kümme lugu. Neljapäeval alustasid finalistid lavaproovidega.

Finaalis astuvad üles Brother Apollo, Carlos Ukareda, Ewert and The Two Dragons, Anet Vaikmaa, Ollie, Daniel Levi, Uudo Sepp ja Sarah Murray, Peter Põder, 5Miinust ja Puuluup ning Nele-Liis Vaiksoo.

Eesti Laulu võitja selgub kahe hääletusvooru tulemusena. Esimeses voorus lähevad arvesse nii žürii kui ka telefonihääletuse tulemused. Kolm parimat pääsevad superfinaali, kus võitja valib välja rahvas.

Meeleolukat õhtut juhivad Grete Kuld ja Tõnis Niinemets. Lisaks finalistidele pakub Eesti Laul ainulaadseid muusikalisi numbreid, mis ühendavad eesti muusika mineviku ja oleviku suured nimed.

Eesti Laulu finaali otseülekannet vahendavad 17. veebruaril ETV, ETV2, ETV+, Raadio 2, Raadio 4, Jupiter ja ERR.ee portaal. ETV juhatab finaali sisse erisaatega reedel, 16. veebruaril.

Galerii on täiendamisel.

Kokkuvõttes on Eesti Laulu finalistid alustanud proove entusiasmiga ning näitavad suurt pühendumist oma ettevalmistustele. Proovide ajal on näha, kuidas artistid täiustavad oma esitusi ning püüavad anda endast parima lavashow ja helikeele loomiseks. Publikul on kindlasti põnev jälgida, kuidas konkursil osalejad end esitlevad ning millised etteasted ootavad neid Eesti Laulu finaalis. Võime kindlad olla, et finaalõhtu pakub meile suurepäraseid muusikalisi elamusi ning toob esile Eesti muusika mitmekesisuse ja talendi. Oleme põnevil finaali ees ootama ning nägemaks, milline artist võidab Eesti Laulu tiitli sel aastal.

Loe rohkem:  Otse: Eesti Laulu poolfinaalis selgub viis finalisti | Eesti Laul

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga