FC Bunker Partner pääses läbi raskuste finaali | Jalgpall

2309034h7fd6t24

FC Bunker Partner on võidukas! Pärast läbimist mitmetest rasketest väljakutsetest suutsid nad jõuda jalgpalli finaali. Nende kangelaslik ja visalt töö järgi lahknevad nad nüüd auhinnalist-väärilise võidu poole. FC Bunker Partneri fännid on elevil ja ootavad põnevusega finaalmängu. Kas meeskond suudab oma võiduka rea jätkata ja tõusta võitjaks? Aeg näitab, kuid üks on kindel – jalgpallimaailm hoiab hinge kinni ning ootab põnevust täis kohtumist!

Eesti saalijalgpallimeistrivõistlustel jõudis teisena finaali Tallinna FC Bunker Partner, kes hoolimata avamängus saadud tehnilisest kaotusest võitis Tartu Vald/Ravens Futsali vastu poolfinaalseeria mängudega 2:1.

Laupäeval Tallinnas Sõle spordikeskuses peetud kolmandas, otsustavas kohtumises osutus meistriliiga uustulnukana põhiturniiri võitnud FC Bunker Partner Tartu Vald/Ravens Futsalist paremaks 6:1 (3:0).

Mängu resultatiivsemad olid kahe tabamusega Pavel Rubel, Andrei Sidorenkov ja Nikita Tšernei. Kaotajate auvärava lõi seisul 0:6 Mats Plado.

Esimesena oli finaali jõudnud Sillamäe FC NPM Silmet, kes oli mängudega 2:0 parem Viimis FC Qarabagist.

FC Bunker Partneri ja FC NPM Silmeti ühe osapoole kolme võiduni algav finaalseeria peaks alguse saama 23. märtsil Tallinnas.

Meeskonnad on sel hooajal kohtunud kolmel korral. Esimest korda oldi vastamisi 2. detsembril Tallinnas ja siis FC Bunker Partner 5:1 võitis, kusjuures pärast seda pole Sillamäe NPM Silmet enam kaotanud ühtegi meistri- ega ka karikavõistluste mängu. Sealhulgas on võidetud FC Bunker Partnerit kodus 10. veebruaril meistrivõistluste viimase vooru kohtumises 4:3 (sellega lõpetati pealinlaste 14-mänguline võitude seeria) ja 17. veebruaril olid sillamäelased Jõhvis pealinlastest 7:4 paremad karikavõistluste poolfinaalis.

Sel hooajal nii superkarika kui ka karikavõistluste karika võitnud FC NPM Silmet mängis sel laupäeval samuti, kodus kaotati 2:5 Läti meistrivõistluste poolfinaaliks valmistuvale Riia RFS meeskonnale.

Loe rohkem:  Taliturniiri esimeses kohtumises avas võiduarve Sportingu naiskond | Jalgpall

Ainsa pronksimängu peavad FC Qarabag ja Tartu Vald/Ravens Futsal Viimsis, mängu kuupäev on veel lahtine.

Need meeskonnad olid pronksimängus vastamisi ka eelmisel hooajal ja siis võitis Viimsi 5:2. Sel hooajal on punktid jagatud pooleks, 12. novembril Viimsis võitis Viimsi 4:2 ja 12. jaanuaril Lähtel oli 8:4 parem Ravens Futsal.

Enne meistrivõistluste medalimänge kogunevad klubide mängijad Tallinnas, kus aprillikuiseks Euroopa meistrivõistluste eelvalikuturniiride mängudeks valmistuv Eesti koondis peab järgmise nädala alguses kolmepäevase treeninglaari.

Kokkuvõttes võib öelda, et FC Bunker Partner on suutnud ületada raskused ja jõuda finaali, mis on suur saavutus nii klubi kui ka fännide jaoks. Nende pühendumus ja töö meeskonnana on andnud häid tulemusi ning kindlasti on finaalis oodata põnevat ja võitluslikku mängu. Loodame, et FC Bunker Partner näitab end finaalis parimast küljest ning saavutab soovitud tulemuse. Tugev esitus finaalis võib aidata neil saavutada veelgi suuremaid eesmärke ja tõusta jalgpallis kõrgemale tasemele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga