F1-debüüdiks valmistuv Arand ei pruugi saada võimalust masinat testida | Veemoto

2272842h2bc9t24

Tere tulemast Eestisse, kus vormel 1 maailma on põnevil noore talendi, Arand’i debüüdi eel. Kuigi ta valmistub oma esimeseks võidusõiduks suurel laval, võib ta jääda masinat testima saamata. Siiski ei lase see noorel sõitjal end heidutada, sest ta on pühendunud oma unistuste saavutamisele. Arand on tõeline talent ja tema saavutused veemotos annavad tunnistust tema kirglikust suhtumisest võidusõitu. Eesti peab silmad lahti hoidma, sest sel noorel sõitjal on potentsiaali saavutada suuri asju maailma suurimal võidusõidustaadionil.

Veemoto vormel-1 MM-sarjas esimese eestlasena kaasa lööv Stefan Arandit ootab järgmisel nädalavahetusel ees sarja esimene etapp Indoneesias.

Möödunud aastal F2 sarjas kihutanud, kuid uue hooaja eel F1 tiimi Vietnam Binh Dinh meeskonnaga liitunud Arand asus neljapäeval teele Indoneesiasse, kus sõidetakse järgmisel nädalavahetusel hooaja esimene etapp.

“Praegu lennujaama jõudes see asi muutub iga hetkega järjest reaalsemaks. Ikka tuleb närv natukene sisse. Värin on sees justkui, aga ma üritan jääda võimalikult rahulikuks ja ikkagi hoida ennast kahe jalaga maa peal. Ma tean, et lähen praegu kogemust korjama esimeseks etapiks ja põhiasi on lõpuni tulla ja mitte mingisugust piruetti teha,” ütles Arand.

Uue F1 paadiga pole Arand veel tutvust teha saanud ja pole päris kindel, et see enne järgmisel reedel aset leidvat vabatreeningut õnnestubki. “Ma tean, et minu tiimi pealik peab läbirääkimisi korraldajaga, et äkki on võimalik, et ma saan päev varem, enne ametlikku võistluste algust, teha väikese testi seal. Aga arvatavasti, kui see ei lähe läbi, siis reedene vabatrenn on esimene võimalus. See teeb asja huvitavaks.”

Arandi peamine eesmärk on avaetapp lõpuni sõita. “Iga päevaga see aina lähemale jõuab, kus minu pikaaegne unistus ikkagi täitub. Eks seal kohapeal, kui ma seda paati näen ja saan mõelda, et see ongi nüüd minu oma, see ongi minu töökoht, siis ta jõuab päris kohale,” lisas Arand.

Loe rohkem:  MK-trofeesid kaitsnud kastid sundisid Reinaasi Tais rahakotiraudu avama | Veemoto

Etapp peetakse järgmisel pühapäeval.

Kokkuvõtteks tuleb tõdeda, et kuigi noor ja lootustandev eestlane Paul Arand valmistub F1-debüüdiks, võib ta jääda ilma võimalusest masinat testida. See oleks kindlasti pettumus nii Arandile endale kui ka tema fännidele Eestis. Siiski tuleb meeles pidada, et võimalused võivad muutuda ning Arandil võib edaspidi avaneda uusi võimalusi oma oskusi ja talenti näidata. Jääme lootma, et Arand saab siiski võimaluse oma unistuse ellu viia ning teha Eestit uhkeks rahvusvahelisel areenil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga