ERR vahendab sel nädalal iluuisutamise MM-i | Iluuisutamine

2313828h83e4t24

Tere tulemast kõigile spordisõpradele! See nädal on eriline, sest ERR on valmis vahendama iluuisutamise maailmameistrivõistlusi. Pole kahtlustki, et see sündmus toob kaasa põnevust ja emotsioone kõigile, kes armastavad iluuisutamist. Olete kutsutud kaasa elama võistlejatele nende võitlustes ning imetlema nende graatsilist ja võimsat etteasted jääl. Olge valmis silma peal hoidma ja tunnetega kaasas käima, sest iluuisutamises osalejad panevad endast kõik, et pakkuda teile meelelahutust ja elevust. Hoidke end kursis ERR vahendamisega ning ärge jätke seda põnevat sündmust vahele!

Kolmapäevast pühapäevani Montrealis toimuvatele iluuisutamise maailmameistrivõistlustele saab kaasa elada rahvusringhäälingu telekanalite ETV2 ja ETV+ ning spordiportaali ja Jupiteri vahendusel.

Kolmapäeval, 20. märtsil algavatel maailmameistrivõistlustel esindavad Eesti koondist jaanuaris Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali võitnud Aleksandr Selevko, mullu esimese Eesti iluuisutajana MM-il esikümnesse jõudnud Niina Petrõkina, tänavune suurvõistluste debütant Nataly Langerbaur ning jäätantsijad Solene Mazingue ja Marko Jevgeni Gaidajenko.

Rahvusringhäälingu kanalid vahendavad Kanadast võistluseid telekanalite ETV2, ETV+, spordiportaali ja Jupiteri vahendusel. Ajavahest tingituna näeb õhtutundidel toimuvaid võistlusteid otseülekandes ja öötundidel toimuvaid võistluseid kokkuvõtlikuna ETV+ kanalil järgmisel päeval.

Tiitlivõistlus kulmineerub pühapäeval, 24. märtsil uisugalaga, kus värskete medalistide kõrval tulevad jääle ka osad Kanada läbi aegade edukamad iluuisutajad nagu mitmekordsed maailmameistrid Patrick Chan ja Elvis Stojko.

Ülekandeid kommenteerivad eesti keeles Anu Säärits ja Liina-Grete Lilender, vene keeles Oleksiy Margiyev, Dina Malova ja Taavi Rand. ETV+ kanalist võistlusi jälgides saab valida eesti- ja venekeelsete kommentaaride vahel.

Ülekanded

K, 20. märts. Paarissõidu lühikava kell 20.35 sport.err.ee, viitega kell 21.20 ETV+
K, 20. märts. Naiste lühikava kell 23.00 ETV2
N, 21. märts. Naiste lühikava kokkuvõte kell 11.50 ETV+
N, 21. märts. Meeste lühikava kell 19.40 ETV2, kell 20.30 ETV+
R, 22. märts. Paarissõidu vabakava kokkuvõte kell 11.50 ETV+
R, 22. märts. Jäätantsu rütmitants kell 20.00 ETV2, kell 20.30 ETV+
Ööl vastu laupäeva. Naiste vabakava kell 00.00 ETV2
L, 23. märts. Naiste vabakava kokkuvõte kell 8.00 ETV+
L, 23. märts. Jäätantsu vabatants kell 20.15 ETV2, kell 20.35 ETV+
Ööl vastu pühapäeva. Meeste vabakava kell 00.00 ETV2
P, 24. märts. Meeste vabakava kokkuvõte kell 8.00 ETV+
P, 24. märts. Gala kell 20.00 ETV2, kell 20.30 ETV+

Loe rohkem:  Eesti jäätantsupaar teenis koha vabatantsus | Iluuisutamine

Ülekandeid saab otse ja järele vaadata nii ERR-i spordiportaalist kui ka Jupiterist.

Kokkuvõttes võib öelda, et ERR-i kajastus iluuisutamise maailmameistrivõistlustest on olnud põhjalik ja mitmekülgne. Nad on vahendanud nii võistluste tulemusi kui ka tagamaid ning tutvustanud erinevaid sportlasi ja nende saavutusi. ERR-i panus on aidanud tuua iluuisutamise sündmused ja emotsioonid otse vaatajateni ning innustada rohkem inimesi jälgima ja toetama seda kaunist spordiala. Iluuisutamine on järjest populaarsem Eestis ning ERR-i kajastus on selles arengus kindlasti oluline rollimängija.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga